Skocz do zawartości

Klipsch RP-600M vs Klipsch RP-600M v.II


Leniu

Recommended Posts

Dnia 21.04.2023 o 22:05, Leniu napisał:

Ok, dzięki. A gdzie taka modenizację się i faktycznie zmiana jest wyraźna?

W środku pasma.

Pytanie czy chcesz to robić. wiele osób nie chce.

Dnia 21.04.2023 o 22:05, Leniu napisał:

Wszystko niby pięknie ładnie, ale nie wiem jak to wygląda ta praktyka u naszej forumowej branży, ale facet chciał 150zł zaliczki i jeżeli coś kupie, to pójdzie to na poczet zakupu, a jeżeli nie,  no to wiadomo, zostaje mu za "fatyge".

Żenada.

Nie idź tam.

Dnia 22.04.2023 o 00:04, Michał Gałązka napisał:

Same dziwne sklepy masz w okolicy, nie słyszałem o żadnej zaliczce, nikt nigdy mnie ze sklepu nie wyganiał, mało tego, jeszcze chlop mnie na siłę trzymał pokazując kolejne opcje.

A ja słyszałem. To nie jest jednorazowy przypadek. Ale to oznacza że trzeba z tym walczyć właśnie.

Dnia 23.04.2023 o 18:32, terracan1929 napisał:

He....Ta propaganda handlowa. Te mityczne 130 W/kanał wzmacniacz "osiąga"  przy wysterowaniu 1 kanału (!)  przy 6 Ohmach.

I zniekształceniach 10% pewnie :P

10 godzin temu, Leniu napisał:

Ty możesz sobie dojeżdżać. Ja niestety mam pozostałości choroby lokomocyjnej z dzieciństwa. Moze już nie bierze mnie na wymioty, ale po takich 50km czuje już znużenie, zmeczenie, najchętniej bym się położył, no nie dobrze się czuje i jak tu podejśç pozytywnie do odsłuchu...

No to wypozyczaj sprzet do domu.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Leniu napisał:

Skoro tak twierdzisz, wydaje się, ze cały czas pisałem o tym, że szukam grania efektowego i głośnego na 30m2 do roka, popu, hiphopu. Dlatego Klipsch, a jak nie Klipsch, to MA Bronze 100? Focal Chora 806? To lepsze opcje? Pieniądze podobne

Przepraszam, mój błąd, pomyliłem Ciebie z osobą z innego tematu i wyszło małe nieporozumienie tzn. jakiego brzmienia poszukujesz.

Odnośnie kolumn Focal Chora 806 może brakować Ci dołu pasma czyt. basu, a góry pasma czyt. sopranów nie powinno brakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Leniu napisał:

Ty możesz sobie dojeżdżać. Ja niestety mam pozostałości choroby lokomocyjnej z dzieciństwa. Moze już nie bierze mnie na wymioty, ale po takich 50km czuje już znużenie, zmeczenie, najchętniej bym się położył, no nie dobrze się czuje i jak tu podejśç pozytywnie do odsłuchu...

U nas możesz wypożyczyć na odległość, wyślemy sprzęt i odsłuchasz w swoich warunkach :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam was poniwnie.

 

Set jaki kupiłem to Klipsch RP600 + Marantz p7000n. Tzn. Klipsche w drodze a Marantz w koszyku.

To moje pierwsze stereo pasywne i nie bardzo się irientuje. Możecie doradzić jakie kable głośnikowe kupić? Nie bardzo się znam, ale kiefys gdzieś wpadłem na jakimś forum, że kable 4mm dodają trochę więcej basu względem 2.5mm 🤷

Potrzebuje 2 kable po 2.5m oczywiście zarobione, ewentualnie kable + wtyki o ile sklep je  zarobi na miejscu, chyba, że to proste jest to zarobienie kabelka. Maksymalnie 100zl za metr, ale im taniej tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 minutę temu, Piotr Sonido napisał:

Od kwietnia trochę się zmieniło. Nie ma już zapewne wersji Premier w I odsłonię :P

A II są absurdalnie drogie.

Jak to znalazłeś :P

 

Myślę, że jeszcze się gdzieś znajdą, jak jeszcze ostatnio RP280 nówki widziałem w jakimś sklepie ostatnie sztuki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...