Skocz do zawartości

jaki amplituner


Józef67

Recommended Posts

8 minut temu, Maykel napisał:

Najwyraźniej tak. Może Ty jesteś zalogowany na Ceneo a ja nie. Mi wyświetla coś takiego. Dlatego go kupiłem. Szkoda że wcześniej nie napisałeś. To może bym się wstrzymał z zakupem. 😆

Screenshot_2024-03-10-08-24-16-402_com.android.chrome.jpg

Ty jeszcze nie masz tak źle. Ja kupiłem AVR10. Ocena 3,2...
Jak widzę takie oceny to odechciewa mi się go włączać...
Chyba zacznę sobie nucić pod nosem...😪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MASX napisał:

Ty jeszcze nie masz tak źle. Ja kupiłem AVR10. Ocena 3,2...
Jak widzę takie oceny to odechciewa mi się go włączać...
Chyba zacznę sobie nucić pod nosem...😪

Nie kupuję ARCAMa, Na całe kino trzeba mieć (w tylnej kieszeni spodni wolne) 30 tysięcy. Nie uznaję opcji kupowania kosztem kredytów, wykrwawiania się. I trzeba mieć do tego odpowiednie lokum, nie pokój w bloku.
Denon 1700 + Elac Debut 5.2 + przyzwoite peryferia są aż za dobrym zestawem w przypadku moich percepcji słuchowych (68).

 A z mojej luźnej uwagi nt bezmyślności "hejtowania" nawet sprzętu wysokiej klasy i jakości zrobiła się nasza dyskusja.
Zamknijmy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józef67 chodzi mi tylko o to, że opinie na portalach typu ceneo są po prostu mało wiarygodne.
A nawet tu na forum czytałem komentarze, że to słaby sprzęt bo ktoś zobaczył jego pomiary na jakimś zagranicznym forum.
Wcześniej próbowałem jeszcze jakoś dyskutować na ten temat ale mi przeszło.
Jest to jest, gra źle, nie zamierzam go zmieniać bo pewnie kupię jeszcze gorszy...
Chociaż może kiedyś dorosnę i kupię do tej swojej klitki w bloku najlepszy ampli na świecie AVC X3800.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie zgadzam się tam sa mało wiarygodne. Spodziewam się że opłacone, albo konkurencja działa. I to odtyczy róznych produktów. Tego nie czytałem ale o innych produktach widziałem gorsze i kompletnie wyssane z palca rzeczy.

Tak pomiary na ASR nie są zbyt korzystne dla niego. ale nawet tam ktoś napisał pozniej że go ma i zamin przeczytal , zaznaczam, zanim! to nie czuł tych jak to nazwać "słabizn"! Ludzie sugneruja sięopiniami, komenatrzami, testami. Kosztem sluchania.

Ale zgadzam się także że audio to raczej dodatek. I chyba nie jest to odpowiednie miejsce do kredytownia sie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...