Skocz do zawartości

Kino domowe w piwnicy 45m2


Recommended Posts

2 godziny temu, Gmow1977 napisał:

Ja nie rozumiem tej dyskusji ? ....Było wyraźnie powiedziane o SUBIEKTYWNYCH wrażeniach.Dodatkowo nikt nie pisał o projektorach  budżetowych  za kilka  Stów ...tylko  za kilkanašcie lub nawet  kilkadziesiąt  tyś PLN .Nikt też nie stwierdził, że Oled jest gorszy od Projektora .Było powiedziane ,że Projektor  w tej klasie cenowej( Np taki JVC  N7 N9) jest w stanie  wyświetlić obraz ,który  może oczarować swoją jakością...  Ktoś kto nigdy nie widział  obrazu w zaadoptowanym pomieszczeniu  z takiego projektora  ,może tu teraz rzucać suchymi danymi ....WISI MNIE TO....To są dwie kompletnie odmienne Technologie, których nie można porównywać ŁEB W ŁEB...

I powtórzę się  obraz oglądamy oczami a nie tabelkami . To oczy decydują co widzą  kolego @fluid81...Jak ktoś stwierdził ,że  widzi obraz na poziomie który prezentuje oled ....To chyba wie co widział...

Nie tylko on @Butler nie tylko on...

Wiem że zdjęcia tego nie odda ...

Ale proszę spojrzeć na te w linku....

https://www.heimkinoverein.de/forum/thread/22814-verkauft-jvc-dla-nz7/

Tak wygląda obraz generowany z projektora JVC NZ7 W zaadoptowanym pomieszczeniu....

Nie obraź się ale te zdjęcia to jest porażka, mój samsung Qled z 2020r wyświetla lepszy obraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sk09372 napisał:

Nie obraź się ale te zdjęcia to jest porażka, mój samsung Qled z 2020r wyświetla lepszy obraz.

Nie obraź się....ale śmiem wątpić😉

Tutaj jeszcze inne starszego modelu serii X....

https://www.heimkinoverein.de/forum/thread/24096-biete-jvc-x7000-inkl-spyder5-und-4-3d-brillen/

 

I to wszystko przy przekątnych ponad 300cm ....

Edytowano przez Gmow1977
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...