Skocz do zawartości

S.M.S.L DA-9 czy Topping MX5


Seaman

Recommended Posts

Witam szanowni koledzy, zakupiłem w dobrej cenie Q Acoustics 3050i, mój fundusz jest skromny potrzebuje więc wzmacniacz do 1500zł który je napędzi, źródłem bluetooth TIDAL do muzyki, i optyk z TV do filmów. Po przejrzeniu tanich wzmaków z potrzebnymi funkcjami/wejściami i dobrymi opiniami zatrzymałem się na S.M.S.L DA-9 i Topping MX5, który myślicie będzie lepszej jakości, i który ma lepszy bluetooth do streamingu ponieważ wolałbym zaoszczędzić i pominąć dodatkowego DAC'a? z tego co wiem oba są neutralnej barwy i taka też mnie interesuje. Dziękuje za odpowiedź, i proszę o ewentualnie inne propozycje.

Edytowano przez Seaman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Seaman napisał:

A taki topping MX5 który posiada swoj DAC z optykiem i bt jest lepszym rozwiązaniem pod katem jakosci dźwięku czy lepiej jako DAC użyć wiim pro, lub jakiś DAC z toppinga i dopiąć sam wzmacniacz typu Topping PA3s?

Wiim ( obojętnie mini czy Pro ) zwykle lepiej podłączyć do innego w miarę nowoczesnego DACa. Ja miałem mini wpięte właśnie w wejście optyczne w Toppingu MX5.

Ogólnie wynik porównania SMSL DA-9 do Toppinga MX5 jest jak zawsze zależny od potrzeb.

DA-9 będzie miał więcej mocy ( 2* chip MA1270 ) i wejścia XLR.

MX5 ma wzmacniacz słuchawkowy, USB, Optyk i coaxial, automatyczne wybudzanie z każdego wejścia itp ale mniej mocy ( 1 chip MA1270 ).

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...