Skocz do zawartości

SVS PRIME CENTER


Wojtek M

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie tytułowej kolumny centralnej. Czy ktoś posiada lub dłużej słuchał i może się wypowiedzieć. Obecnie w kinie posiadam kolumny każdy "z innej parafii" i chciałbym coś poprawić w zakresie najważniejszego w kinie kanału centralnego. Obecne ceny Audio Physic są z kosmosu (od ok. 6000), więc jest to przerost formy nad treścią. Testowałem Monitor Audio Bronze C150, ale dla mnie to był krok w bok, a nie do przodu w stosunku fo Melodiki. Mam SVS SB 1000 Pro, więc stąd pomysł odnośnie ich kolumny. Ktoś, coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem, że nie dopasowuje się centralnego do suba. Ten pomysł to raczej pod względem pseudo- wizualnym i dlatego, że ma fajne parametry. Centralny Melodiki dopasowałem wcześniej do Audio Physic. Mają głośniki wysokotonowy i średnio-niskotonowy z tego samego materiału (jedwabi włókno szklane). Teraz apetyt rośnie ..., a cena Audio Physic wzrosła od 2019 z 4000 do 6000. To jakaś przeginka.

Edytowano przez Wojtek M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli będziesz chciał iść pod kątem wizualnym, to lepiej pójść w kolumny z jednej rodziny, sub nie jest aż tak widoczny ;) Jeśli nie będziesz chciał prowadzić dalszej rozbudowy KD, to i tak nie sugerowałbym się designem. 

Nie słuchałem osobiście tej centralki SVS, ale podobno jest w porządku. Warto też sprawdzić Klipscha RP-500C II, Sonus Faber Lumina Center 1, Q Acoustics 5090 wydaje się też być dobrym rozwiązaniem. Jest sporo opcji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...