Skocz do zawartości

Audio pro a 36 vs wzmacniacz sieciowy + hdmi arc


radek. Ch

Recommended Posts

oczywiście narazie chyba za wcześnie na dokladne porowania ogólnie evo wydaje sie bardziej latwe w obsłudze od razu wykrywa sygnał na hdmi arc w Advance nie zawsze to działało , dodatkowo evo tidal connect  jest  , nie grzeje sie  , advance troche ciepla wydzielal . .co do dziewku wydaje mi sie ze advnce lepiej gral mial wiecej mocy bo do klipschow 820 troche tego chyba potrzeba , nie chce jeszcze w sumie o dźwięku przesądzać bo advance byl z outletu i wygrzany a evo to nowka , Z advance zrezygnowalem bo chcialem miec jak najwieksza funkcjonalnosc do streamowania  

dam znac pozniej jeszcze co sadze o dzwieku  evo bo dopiero godzine slucham 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

zakonczylo sie na Focal Chora 826 to znaczy nie wiem czy sie zakonczylo bo dzwiek Klipschow totalnie nie podchodzil mi z Evo , w Focalach mam wrazenie ze na dluzsza mete troche beda mnie meczyc wysokie tony wybralem ja po odsluchu z Minitor Audio Bronze gdzie zaskoczyla mnie duza iloscia szczegolow i przestrzeni ale zastanawiam sie nad Monitor Audio Silver 500 ale na niektorych testach ludzie  mowia ze te kolumny graja podobnie i nei jestem pewien czy mam sens doplacanie , z innych kolumn natrafilem na recenzje Emotivy t1 + ale sam nie wiem czy rzeczywiscie jest az tak dobra  , Ktos cos ? Focal CHora vs Monitoa Audio Silver ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radek. Ch napisał:

skonczylo sie na MA 500 silver testuje ..budzet sie niestety  albo stety rozrosl  ...

Na razie testy? :)

daj proszę znać jak się potoczyło bo jeszcze do tej listy moglibyśmy dołożyć kolumny z naszej oferty Elac Solano FS287. Czyli wstęga na górze i mocno strojony bas :)

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/elac-solano-fs-287.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2023 o 11:51, radek. Ch napisał:

a moze mnie ktos oswiecic o koncowke mocy ? tzn mam wrazenie ze te kolumny moge potrzeowac wiec niz daje EVO 75 pytanie jakie sa plusy tego rozwiazania ? czy dzwiek bedzie lepszy czy tylko sie zwiekszy moc ? czy liczy sie moc tylko tej koncowki czy sie sumuje ? 

Ale do czego Ty pytasz teraz?

Dnia 18.08.2023 o 08:21, radek. Ch napisał:

akonczylo sie na Focal Chora 826

 

Dnia 19.08.2023 o 09:09, radek. Ch napisał:

skonczylo sie na MA 500 silver testuje

 

Masz EVO 75 tak?

To nie kwestia mocy. Co byś chciał zmienić? Które kolumny finalnie masz?

23 godziny temu, BernardWilliamson napisał:

Jakaś duża zmiana to nie jest...Tym bardziej, że DRH 800 to jak wcześniej już pisaliśmy, kastrat kinowego amplitunera Denona 1700...

A co ma do tego DRa800?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRA 800 byl  pierwszym wyborem ale odpadl od razu obecnie mam EVO 75  + Monitory Silver 500 + koncowke mocy emotiva co dalo dalo tym kolumnom potrzebnej mocy musialem jeszcze zmienic kable bo obecne taga harmony platinium bardzo dobrze podbijały basy ale nie resztę sceny szczególnie brakowało gory zmieniłem na audioquesta rocket i pierwsze odsluchy sa bardzo obiecujace zaluje ze evo 150 nie lupilem od razu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2023 o 10:19, radek. Ch napisał:

DRA 800 byl  pierwszym wyborem ale odpadl od razu obecnie mam EVO 75  + Monitory Silver 500 + koncowke mocy emotiva co dalo dalo tym kolumnom potrzebnej mocy musialem jeszcze zmienic kable bo obecne taga harmony platinium bardzo dobrze podbijały basy ale nie resztę sceny szczególnie brakowało gory zmieniłem na audioquesta rocket i pierwsze odsluchy sa bardzo obiecujace zaluje ze evo 150 nie lupilem od razu ...

Fajny zestaw, ale faktycznie, EVO150 mógłby być ciekawszym rozwiązaniem niż EVO75 + końcówka :) Zawsze możesz pomyśleć nad jego sprzedażą i wzięciem streamera pokroju Cambridge Audio CXN V2 lub EverSolo DMP-A6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...