Skocz do zawartości

Cambridge audio cxa80 wymiana na inny wzmacniacz


Kraś

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 2.12.2023 o 01:41, Kraś napisał:

Po wymianie kabli basu przybylo ale teraz przy dluzszym sluchaniu przeszkadzaja mi zbyt ostre wysokie tony. Domyslam sie ze tu wina stoi i po kef q350 i cxa80. Ktory z elementow najlepiej wymienic? Zainwestowac w inny wzmacniacz czy wymienic kolumny majace inne tweetery?

Pobaw się ustawieniem na start :) Masz w pomieszczeniu jakieś elementy, które mogą coś podziałać akustycznie? Zasłony, fotele? One też mogą sporo zmienić w odbiorze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 21.07.2023 o 10:25, Dex31 napisał:

Witam. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu CXA 81, N , V2. Kolumny Dali Oberon 5.  Po zainstalowaniu zestawu  w salonie, pojawił się podobny problem z basem.  Niby jest a jakby go nie było.  Traf chciał, że podczas słuchania muzyki poszedłem do kuchni po coś do picia i tam  odnalazłem ten bas. Aż czułem wibracje podłogi.  Mała korekta ustawienia kolumn i wszystko hula jak na odsłuchu.   Proponuję na początek spacer po mieszkaniu w poszukiwaniu basu i modyfikację ustawienia. 

Dokładnie. Ja swój bas znalazłem w ubikacji. 5m od salonu odsłuchowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...