Skocz do zawartości

Niepokojące wiadomosci o planowanej jakosc HiRes FLAC w Tidal


THX1138

Recommended Posts

5 minut temu, Bebop napisał:

Warto pokombinować bo to bardzo fajny serwis. Chyba najbardziej uczciwy ze wszystkich jeśli chodzi o jakość. 

Wiem... Niestety nie jestem specem komputerowym, nie korzystam z VPN i innych wynalazków. Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów chciałby pomóc, założyć LEGALNE konto, dołączyć mnie do "rodziny" to byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście moja lokalizacja to Polska...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez VPN chyba się nie da. Ale przecież to jest proste. Przykładowo, kupujesz jakiś program antywirusowy - wiele z nich ma VPN - klik i jesteś w pożądanym miejscu. 

Ja już dokładnie nie pamiętam całej procedury -  ale założyłem konto Qobuz w US - znalazłem losowy kod pocztowy w google maps.  Zawsze płaciłem PayPal. 

Nie wiem, czy nadal tak przechodzi bo robiłem kilka lat temu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Niestety  z Tidalem są mega-nieprzyjemne przygody...

Wczoraj np testowałem różne kable w swoim systemie i zablokował mnie TIDAL mimo że płacę normalnie i mam Tidal HIFI PLus
 

Może i klikałem  trochę szybciej testując wielokrotnie utwory  ale żeby za to banować ?!!! Szok! 

Mam porobione przez kilka lat świetne playlisty i szlag wszystko trafia bo nie można odtwarzać - jakaś chora sytuacja :( 

Do supportu napisałem wczoraj i dziś z 7 maili i tylko jeden jakiś bezsensowny przyszedł i nic nie  odblokowali

Totalnie zawiodłem się 

Jeśli ktoś z Panstwa wie jak ten problem rozwiązać byłbym bardzo wdzięczny za sugestie . Nadmienię że nawet nic nie ściągam offline, tylko zwykłe słuchanie streamingu, może wczoraj za szybko przełączałem po kilka sekund  utwory te same dla testu kilka godzin ale żeby za to banować?!  . Jestem zszokowany i w kropce. Zbanowali w TIDALU   moje IP bo na wszystkich urządzeniach jest info o blokadzie konta

Załączam zrzut. miłego dnia.. nie dla mnie niestety  :( :( 

Zrzutekranu2023-11-18o02_33_59.jpeg.1843129c1e794ad285c91da12969143e.jpeg

 

Edytowano przez Marek333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...