Skocz do zawartości

Denon x3800h cena na amazonie


adzik

Recommended Posts

https://www.amazon.pl/Denon-AVC-X3800H-Odbiornik-Av-Czarny/dp/B0BDZXLP6F/ref=sr_1_5?qid=1690039278&s=electronics&sr=1-5 

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Ale pytanie nadal jaką

Bo jak 800 zł to nadal robi to robotę.

Jeśli to Polski Amazon to gwarancja jest Amazonu właśnie. nie Polskiego dystrybutora Horn. Ale to działa.

Uważaj jesli sprzedawcą jest inny a ogłoszenie jest jedynie umieszczone na stronie Amazonu to nie jest to samo.

 

Jeżeli dobrze widzę to sprzedawcą jest Amazon pl.  link dodałem niżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Ale pytanie nadal jaką

Bo jak 800 zł to nadal robi to robotę.

Jeśli to Polski Amazon to gwarancja jest Amazonu właśnie. nie Polskiego dystrybutora Horn. Ale to działa.

Uważaj jesli sprzedawcą jest inny a ogłoszenie jest jedynie umieszczone na stronie Amazonu to nie jest to samo.

 

W momencie kiedy kupowałem różnica w cenach to było 500-600 PLN. Teraz amazon spuscil kilkadziesiat pln. Miałem kilka podobnych ofert. W przypadku PL dystrybucji jest 3 rok gwarancji po rejestracji. 

BTW z Amazonem nie jest tak różowo. Kolega kupił sluchawki. Dostał puste opakowanie. Wg wagi przesyłki takie wyjechało z magazynu Amazona. Bardzo długo dochodził swego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, adzik napisał:

https://www.amazon.pl/Denon-AVC-X3800H-Odbiornik-Av-Czarny/dp/B0BDZXLP6F/ref=sr_1_5?qid=1690039278&s=electronics&sr=1-5 

Jeżeli dobrze widzę to sprzedawcą jest Amazon pl.  link dodałem niżej

Tak. Więc tu jest spoko.

21 godzin temu, PanKlor napisał:

W momencie kiedy kupowałem różnica w cenach to było 500-600 PLN. Teraz amazon spuscil kilkadziesiat pln. Miałem kilka podobnych ofert. W przypadku PL dystrybucji jest 3 rok gwarancji po rejestracji. 

BTW z Amazonem nie jest tak różowo. Kolega kupił sluchawki. Dostał puste opakowanie. Wg wagi przesyłki takie wyjechało z magazynu Amazona. Bardzo długo dochodził swego.

nie no to już chyba abstrakcja.

Puste nowe opakowanie? No to kpina. Nie kupuje tam wszystkiego. Ja nawet rzadko. Ale mam kumpli którzy kupują tam kompletnie wszystko i nigdy czegoś takiego nie mieli.

TAK. Horn w PL daje 3 lata gwarancji. Z Amazonu jest 2.

500 zł na 5000 to 10%.

JA chyba bym dopłacił.

Przy 800 zł bym się pewnie zaczął zastanawiać.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Puste nowe opakowanie? No to kpina. Nie kupuje tam wszystkiego. Ja nawet rzadko. Ale mam kumpli którzy kupują tam kompletnie wszystko i nigdy czegoś takiego nie mieli.

Tak. Puste opakowanie. Sluchawki małe douszne wiec pewnie ktoś na magazynie wyjął i schował za przeproszeniem w gacie czy coś. Też nie chciałem w to uwierzyć na początku. Myślę, że jednak schować i wynieść sprzęt ważący kilkanaście kg jest w tym przypadku niemożliwe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
45 minut temu, Szuprycz napisał:

Cytat ze strony Denon: Sprzęt zakupiony z innych źródeł niż autoryzowani sprzedawcy, nie podlega gwarancji DENON. 

 Amazonie jest gwarancja?

Gwarancja. Reklamację dotyczącą nieprawidłowego, uszkodzonego lub wadliwego produktu możesz złożyć w ciągu dwóch lat od daty dostawy (w ciągu roku w przypadku produktów używanych).

IMG_3267.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartłomiej Dytwiński napisał:

 Amazonie jest gwarancja?

Gwarancja. Reklamację dotyczącą nieprawidłowego, uszkodzonego lub wadliwego produktu możesz złożyć w ciągu dwóch lat od daty dostawy (w ciągu roku w przypadku produktów używanych).

IMG_3267.jpeg

No to jest właśnie gwarancja Amazon. Przez dwa lata jak sprzęt się zepsuje, naprawiają, wymieniają bądź zwracają pieniądze. Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem.

W autoryzowanym sklepie masz 3 lata, Amazon 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bartłomiej Dytwiński napisał:

witajcie,

też jestem zainteresowany tą ofertą https://www.amazon.pl/Denon-AVC-X3800H-Odbiornik-Av-Czarny/dp/B0BDZXLP6F/ref=sr_1_5?qid=1690039278&s=electronics&sr=1-5

można kupować? Ktoś w Polsce da mi podobną ofertę?

Pozdrawiam.

Mozna kupować w Polsce nie dostaniesz takiej ceny. Warto.

16 godzin temu, Szuprycz napisał:

A to jest rzeczywiście najlepszy sprzęt do kina do 5k zł? Bo zastanawiam się czy gra jest warta świeczki.

Tak. I warto olać jeden rok gwarancji za taką różnicę.

Jeśli sprzedawca jest AMAZON a tu jest to 2 lata masz spokojnie spokój.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szuprycz napisał:

O oczekiwaniach pisałem na początku

Ja tam za wiele oprócz "chcę usłyszeć różnicę w filmach" nie wyłapałem. To dobry sprzęt ale czy najlepszy to już kwestia osobistych preferencji. Coś jak z zupą pomidorową - nie każdy lubi. 

 

  

Przed chwilą, Szuprycz napisał:

Zdarzają się samoczynne wyłączenia podczas konfiguracji.

Zdarzyło mi się, że TV się wyłączył i przez CEC wyłączył amplituner. Zachowanie jak najbardziej poprawne. 

1 minutę temu, Szuprycz napisał:

Przełączenie wejść przez HDMI-CEC czasem działa, czasem nie.

To może być tak samo wina Denona jak i drugiego urządzenia. Generalnie działa. Jak przestaje działać to wystarczy wyłączyć TV i amplituner i następnie włączyć sam TV (amplituner włącza się automatycznie). 

 

2 minuty temu, Szuprycz napisał:

Doświadczałem odłączenia video po naciśnięciu guzika "Setup" na pilocie,

Normalne - pewnie chciał wyświetlić wtedy menu ekranowe. Wydaje się, że to brak zrozumienia ze strony użytkownika. 

3 minuty temu, Szuprycz napisał:

Pilot nie współpracuje z HDMI-CEC, tzn. guziki kursora nie są przekazywane do podłączonych urządzeń

Dotyczy pilota od Denona - tak nie są przekazywane, przekazywane są za to przyciski z pilota od TV. W tej sposób steruję np. Kodi, PS4. 

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was spotkał się z takimi problemami przy tym AV? Troche to zniechęca. Cytat z Amazon opini:

"Niestety obsługa wzmacniacza nie funkcjonuje poprawnie. Firmware aktualny, reset urządzenia, odłączenie od zasilania - nic nie pomaga. Zdarzają się samoczynne wyłączenia podczas konfiguracji. Przełączenie wejść przez HDMI-CEC czasem działa, czasem nie. Doświadczałem odłączenia video po naciśnięciu guzika "Setup" na pilocie, odłączenia video po przełączeniu na wejście Chromecast, pojawienia się pustej nakładki informacyjnej, która nie zniknęła aż do wyłączenia wzmacniacza.

Pilot nie współpracuje z HDMI-CEC, tzn. guziki kursora nie są przekazywane do podłączonych urządzeń (np. Google TV). Nie ma możliwości włączenia TV przy pomocy pilota wzmacniacza. Z obu funkcji korzystam w starym amplitunerze Yamaha.

Na plus: jak już się przebrnie przez sterowanie, to odtwarza bez problemów. Być może nawet w jakiejś prostej konfiguracji można używać sprzęt bez obstrukcji. Dla mnie za drogi, żeby tolerować niedoróbki, jednak specyfikacja i funkcjonalność bardzo mi odpowiadają. Byłoby świetnie, gdyby Denon naprawił firmware."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy via HDM-CEC to nie tyle problem Denona, co w ogóle współpracy pomiędzy urządzeniami. Ogólnie. Dla tego kogoś z opinią o problemach jedna prosta rada sprawdzi się w 90% przypadków. Doprowadź każdy z elementów systemu do ustawień fabrycznych i od tego kroku rozpoczynaj konfigurację i upgrade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...