Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe + mobilny odtwarzacz


Recommended Posts

Cześć, rozglądam się za słuchawkami dokanałowymi oraz DAPem do odtwarzania amerykańskiego rapu z lat 80, 90. Moją uwagę przykuły słuchawki Softears Volume, a z odtwarzaczy szczególnie spodobał mi się Cayin N3 Pro. W przypadku tego ostatniego jestem raczej zdecydowany, chyba że przedstawicie jakieś ciekawe alternatywy, natomiast mam dylemat w przypadku słuchawek. Z recenzji wynika, że charakteryzują się słabym dołem, a do tego gatunku muzyki jest on niezbędny. Lubię brzmienie ciepłe, z wysuniętym wokalem i dobrym, ale nie przesadnym dołem.

Edytowano przez Bartek2022
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Niby dokonałem wyboru, ale urlop dał mi możliwość, żeby więcej poczytać o proponowanych FiiO FD5, bo w dalszym ciągu pozostaję przy połączeniu DAP + słuchawki dokanałowe, i z wielu opinii wynika, że FD5 charakteryzuje ostra góra oraz wycofana, pozbawiona wyrazu średnica. Moje uszy nie przepadają za przesadnie wyeksponowanymi wysokimi tonami. Zastanawiam się, czy Cayin w trybie lampowym wystarczająco złagodzi tę górę. 

Q21, jakbyś opisał dźwięk kolejnej propozycji, czyli Campfire Honeydew, w porównaniu do FiiO FD5? Wygląda na to, że są to bardziej ciepłe, muzykalne słuchawki. Czy nie będą mulące w synergii z odtwarzaczem Cayin, który charakteryzuje się delikatnie ocieplonym brzmieniem?

Może znajdą się jeszcze jakieś ciekawe propozycje? :) Mammoth są poza moim budżetem. Chciałbym wykorzystać potencjał tego odtwarzacza, natomiast to będzie mój pierwszy DAP oraz słuchawki dokanałowe, dlatego nie chciałbym od razu pakować się w bardziej kosztowne konstrukcje. Myślę, że na słuchawki mogę przeznaczyć do 1500 zł. Ewentualnie, jeżeli sprzęt będzie tego warty, mogę dopłacić kilkaset złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...