Skocz do zawartości

Recommended Posts

9 godzin temu, RoRo napisał:

Wreszcie widać jakiś większy model kolumn Boenicke 👍

Napisz proszę coś o tych targach, Twoje wrażenia, wielkość targów itp.

Pozdrawiam

Wrażenia pozytywne. Byłem tam około 4 godzin. Dłużej nie mogłem, bo na urodziny byłem zaproszony.

Organizowanej chyba w hotelu. Na jednym poziomie, sporo pomieszczeń.

Oczywiście wszystkie - powiedzmy zaadaptowane akustycznie - czyli większe przedzielone czasem jakimś materiałem.

Cześć jak np. Wharfedale sprzet tylko stał i nie był podlaczony. Nowe kolumny prezentowali, jak na zdjęciu widać. Ładne są, trzeba przyznać. Zresztą ich Evo 4.4 i 4.2 , pierwszy raz widziałem i też niczego nie można im odmówić, jeśli chodzi o wygląd.

To samo z Musical Fidelity. Też tylko stały. Jak już gdzieś wspominałem ten M6si to kawał maszyny. Lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach.

Te białe kolumny Daudio, to tylko dla bezdzietnych i nie posiadających zwierząt osób. Cała elektroniką czy elektryka na zewnątrz, nic nie schowane.

Tak ogólnie wszystko - na pierwsze odczucie czy wrażenie - wszystko grało bardzo przyjemnie.

Oprócz Duetto od Sonus Faber I tych maleństw od Wilson Benesch.

Tylko przy tych dwóch pierwsza reakcja była,  ee coś nie tak jest.

Miałbym więcej fotek ale część pokoi była zaciemniona więc kamera nie łapała ostrości.

Na końcu byłem na sluchawkowym stoisku. Był Feliks Audio, pomiędzy innymi. Ładne wzmacniacze.

HiFIman że swoimi słuchawkami i ostatnimi wzmacniaczami. Pomiędzy nimi Serenade. Chyba słuchałem na nim,  też ostatniego modelu sluchawek Arya Organic. Ładnie, ładnie to brzmialo.

Zastanawiam się czy tej Serenade nie sprawdzić bo to R2R dac jest. Jestem ciekaw jak to gra.

Pozatym zaraziłem się też tymi planarami, z powodu wygody z jaką się je nosi. Problem w tym że u mnie raczej zamknięte tylko mogę używać.

Oprócz tej Arya Organic słuchałem tam też HE1000 - potem doczytałem że są już chyba 3 wersję. Więc która miałem już sam nie wiem. Bardzo przyjemny, naturalny dźwięk produkują - to tak co mogę powiedzieć po chwili słuchania.

Jedyne co mnie zaskoczyło, to Ananda ostatnie wcielenie ( chyba) - muzyka z tabletu, na innym stoisku. 

Piosenka od Katie Melua - myślałem że mi każde słowo z literka S uszy potnie.

Takiego czegoś jeszcze nigdy nie słyszałem, tak ostrego S.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Artur Brol napisał:

To byly , z tego co widze tez od PS audio kolumny . Model Aspen FR30.

Faktycznie. 

3 minuty temu, Artur Brol napisał:

Na końcu byłem na sluchawkowym stoisku. Był Feliks Audio, pomiędzy innymi. Ładne wzmacniacze.

Ładne. Co z Expanse od Dan Clark Audio?

Byy bardzo wygodne. Słuchałem za krótko, bo chciałem fotki porobić 😁 Miałem w planach jeszcze Stealth, ale już nie dałem rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan Clark, wygodne ale raczej , nie tak jak HiFiman. Też krótko słuchałem, ale wolałbym chyba te od HIFIman. Bardzo wygodne. 

Mogłem zrobić zdjęcia tych co słuchałem ale nie pomyślałem o tym, a szkoda. Może to nadrobię w listopadzie, mam zamiar się na Serenade i Arya Organic skupić. Oby do Tilburga przyjechali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Faktycznie. 

Ładne. Co z Expanse od Dan Clark Audio?

Byy bardzo wygodne. Słuchałem za krótko, bo chciałem fotki porobić 😁 Miałem w planach jeszcze Stealth, ale już nie dałem rady.

Sprostowanie. Teraz dopiero te Expanse na zdjeciu widzialem. To nie te ktore sluchalem. Czyli co o Dan Clark napisalem, nie bylo o Expanse. 

Tam najwyraźniej,  inny model tez był.

Sorki za pomyłkę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...