Skocz do zawartości

Peral czy tonsil


pery552

Recommended Posts

Szybkie pytanie co z tych dwóch lepsze do muzyki gier i filmow .

Pylon pearl 27 czy tonsli maestro classic?

I czy lepiej isc w amplituner czy wzmacniacz jak bedzie wszystko z telewizora grane ? Nie mam zamiaru rozbudować nagłośnienia tylko 2 kolumny i może w przyszłości jakiś subwoofer ale na poczatek tylko 2 kolumny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie odbierz tego negatywnie, bo chcę tylko pomóc, ale mam wrażenie, że im więcej pytań zadajesz, tym bardziej się gubisz w poszukiwaniach. To dość normalne, bo w internecie jest dużo skrajnych opinii. 

Moim zdaniem umów się do jakiegoś salonu audio (jeśli nasz jest po Ci drodze, to gorąco zapraszam) na odsłuch i po prostu sprawdź kilka opcji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Napisz proszę jaki posiadasz obecnie wzmacniacz czy też amplituner, to też umożliwi Nam właściwy dobór kolumn dla Twoich potrzeb.

Ile metrów kwadratowych ma Twoje pomieszczenie?

Nie mam wzmacniacza kupie dopiero.  Chodzi mi tylko o to które beda lepsze kolumny do wszystkiego muzyka filmy gry

21 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, nie odbierz tego negatywnie, bo chcę tylko pomóc, ale mam wrażenie, że im więcej pytań zadajesz, tym bardziej się gubisz w poszukiwaniach. To dość normalne, bo w internecie jest dużo skrajnych opinii. 

Moim zdaniem umów się do jakiegoś salonu audio (jeśli nasz jest po Ci drodze, to gorąco zapraszam) na odsłuch i po prostu sprawdź kilka opcji. 

Rozumiem , wiem ale tak ludzie mieszają w głowie ze sam juz nie wiem co robić. A do salonu mam daleko a obecnie jestem za granica chciałem kupic cos tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...