Skocz do zawartości

Pierwsze mini stereo-refleksje początkującego 2


Nowy75

Recommended Posts

Cześć

Taga H 1500 z Elacami B6 2.0 grają dalej 😀 . Zestaw miał trochę przerwy od mocniejszego grania z powodu nawału pracy zawodowej . Dziś też pracowałem do 12,potem obrządzanie chaty , finalnie od 17 wygasiłem światła,zaległem na kanapie ,zestaw rozgrzany w trakcie sprzątania został nieco podkręcony . W kieszeni cd wypalanka Billy Idol /wypalał kolega z Niemiec , producent muzyczny jakieś 10 lat temu /.  Wcześniej słuchałem tej płyty dość dawno/ dwa lata?/, na boomboksie ,który poprzedzał zestaw stereo . Wrażenia zupełnie różne - wcześniej słuchałem płyty tylko dla utworu Rebel Yell, dzisiaj całości z największą uwagą słuchacza ! To ,co wcześniej na boomboksie tylko grało, dziś ,na nowym zestawie, całkowicie wciągało . Wypisuję to wszystko pod kątem tych,którzy się zastanawiają nad zakupem pierwszego zestawu -nie wahajcie się,kupujcie ,wcześniej doprecyzujcie detale z kegami/branżą na forum !😀

Do starych wyjadaczy-były drobne obsuwy z mojej winy, ale po  weekendzie dotrą standy pod Elace,które zwiększą rozstaw klocków z 90 cm do ponad 200 cm . Już "słyszę" różnicę! 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MMarek napisał:

Trzeba przyznać, że napisane z wielką swadą . Pan Pacuła może mieć godnego konkurenta w opisach audiofilskiej rzeczywistości 😁

 

😀 . Billy dobrze zagrywał .  Podlałem sytuację paroma szklaneczkami rudej i się popełniło 😀 . Dziś rano wstałem i pytam sam siebie-po co takie rzeczy piszesz ? 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Nowy75 napisał:

Cześć

Taga H 1500 z Elacami B6 2.0 grają dalej 😀 . Zestaw miał trochę przerwy od mocniejszego grania z powodu nawału pracy zawodowej . Dziś też pracowałem do 12,potem obrządzanie chaty , finalnie od 17 wygasiłem światła,zaległem na kanapie ,zestaw rozgrzany w trakcie sprzątania został nieco podkręcony . W kieszeni cd wypalanka Billy Idol /wypalał kolega z Niemiec , producent muzyczny jakieś 10 lat temu /.  Wcześniej słuchałem tej płyty dość dawno/ dwa lata?/, na boomboksie ,który poprzedzał zestaw stereo . Wrażenia zupełnie różne - wcześniej słuchałem płyty tylko dla utworu Rebel Yell, dzisiaj całości z największą uwagą słuchacza ! To ,co wcześniej na boomboksie tylko grało, dziś ,na nowym zestawie, całkowicie wciągało . Wypisuję to wszystko pod kątem tych,którzy się zastanawiają nad zakupem pierwszego zestawu -nie wahajcie się,kupujcie ,wcześniej doprecyzujcie detale z kegami/branżą na forum !😀

Do starych wyjadaczy-były drobne obsuwy z mojej winy, ale po  weekendzie dotrą standy pod Elace,które zwiększą rozstaw klocków z 90 cm do ponad 200 cm . Już "słyszę" różnicę! 😀

Z pewnością zabawa z ustawieniem sprzętu przyswoi Ci jeszcze kilka ciekawych odpowiedzi. Napisz w kolejnych wątkach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

przyswoi

chyba przysporzy....

Ogólnie miałbym apel do "branży".

Występujecie  na forum jako przedstawiciele swoich sklepów. Wypadałoby abyście przed opublikowaniem posta zweryfikowali  go pod kątem ortografii, bo czasami to oczy krwawią, gdy się Was czyta.

Jasne, każdy może popełnić błąd (szczególnie Witek, jak widać ten omnibus materii wszelakiej, z języka polskiego jest niereformowalny) , bo jednak nasz ojczysty język jest bardzo trudny, ale jeśli występujecie nie jako Zenek, Franek, Robert, tylko jako sklep, to powinniście minimum jakości pisania zachować.

To świadczyłoby też o Waszym profesjonalizmie. 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...