Skocz do zawartości

Widespread Panic Live in the Classic City


Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły wątek ale nie wiedziałem do czego najlepiej dopasować moje pytanie.

Jakiś czas temu wszedłem w posiadanie albumu opisanego w tytule i zastanawiam się nad jego wartością. Nie znalazłem żadnego egzemplarza na sprzedaż na rodzimych portalach aukcyjnych i dlatego tutaj jestem. Może ktoś z Was byłby w stanie powiedzieć mi coś o nim, jaką może prezentować wartość? Całość jest w stanie niemal idealnym, płyty jak lustro, jedynie pudełko posiada rysy oraz jedno pęknięcie. 

Posiadam dokładnie ten album - https://www.discogs.com/release/17285941-Widespread-Panic-Live-In-The-Classic-City

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten album. Muzycznie znakomity. Bodaj ostatnia trasa Michaela Housera, który potem zmarł. Dźwiękowo już trochę gorzej. Koncertówki Allman Brothers band czy Gov't Mule'a potrafią brzmieć lepiej. A nawet niektóre archiwalne nagrania Grateful Dead bronią się na tle tego wydawnictwa. Niemniej w okazyjnej cenie odkupiłbym, żeby sobie przypomnieć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...