Skocz do zawartości

Sprzęt pod tv do 3000zł


Damian Burzych

Recommended Posts

Witam, kiedyś tam prosiłem o pomoc w wyborze sprzętu do 1,5k. Nie kupiłem bo wtedy wynajmowałem dom i stwierdziłem jednak że bez sensu. Teraz jestem na swoim i chcę kupić używany wzmacniacz, nowe głośniki podstawkowe i nowy subwoofer za 3k. Chcę używać 70% filmy, 30% muzyka. Chciałbym fajny basik przy muzyce i czysty wokal. Słuchana muzyka,rap,hip hop,jakieś stare techniawki. Chciałbym żeby wzmacniacz miał bluetooth żebym mógł słuchać muzykę z telefonu. Wiadomo, to tylko 3k ale wierzę że się uda złożyć coś ciekawego . Co do salonu to jak widać na zdjęciu, na niebiesko szafka pod TV, czerwono narożnik. Góra dół okna a prawo góra otwarta kuchnia. Pozdrawiam 

NG20231113-122037.png

Edytowano przez Damian Burzych
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Q21 napisał:

Cześć, niestety, ale w tym budżecie ciężko będzie zbudować coś takiego. Bez subwoofera to jeszcze damy radę, ale też szału jakościowo nie będzie. Rozważyłbym wtedy WiiM Amp + Pylon Audio Pearl, czy Indiana Line Tesi 261. :) 

Nawet z używanym wzmacniaczem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zwiększył budżet pod 4 tys. zł to pod kino i muzykę np. używany amplituner Onkyo TX-8150 lub TX-8130. Z nowych kolumn podstawkowych można zastosować Klipsch Reference II R-50M i uzupełnić dół pasma subwooferem Klipsch R-100SW. Klipsch ma podbite skraje pasma, to granie sprawdza się przy muzyce rozrywkowej i filmach. Ewentualnie z trochę mniej wyeksponowaną górą pasma Polk Signature Elite ES15 lub używane Polk RTi A1/A3. Zapraszam do naszego salonu na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, rms.pl napisał:

Jakbyś zwiększył budżet pod 4 tys. zł to pod kino i muzykę np. używany amplituner Onkyo TX-8150 lub TX-8130. Z nowych kolumn podstawkowych można zastosować Klipsch Reference II R-50M i uzupełnić dół pasma subwooferem Klipsch R-100SW. Klipsch ma podbite skraje pasma, to granie sprawdza się przy muzyce rozrywkowej i filmach. Ewentualnie z trochę mniej wyeksponowaną górą pasma Polk Signature Elite ES15 lub używane Polk RTi A1/A3. Zapraszam do naszego salonu na odsłuch.

Bym musiał przesłuchać ten sprzęt co napisałeś,jeśli by było warto to czemu nie. A zamiast Ampli,jaki byś polecił wzmacniacz, oczywiście może być używany. Jestem z Poznania, więc do Waszego sklepu mam trochę daleko 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Zdecydowanie sprzęt używany.

Daj sobie spokój z nowym sprzetem

Używany wzmacniacz i kolumny pozwolą Ci spokojnie nagłośnić to pomieszczenie.

Na przykład Denon PMA 1060 albo Harma HK 680 + Klipsch F2.

To jedynie przykład. Wybór jest

Niestety na kolumny nie ma miejsca,wolałbym podstawki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Damian Burzych napisał:

A zamiast Ampli,jaki byś polecił wzmacniacz, oczywiście może być używany.

Też polecę z Onkyo model A-9030, można podłączyć subwoofer, regulacja wysokich i niskich tonów, dzięki swojemu neutralnemu graniu dobrze zgrywa się z wieloma kolumnami. Moim zdaniem z używanych wzmacniaczy w miarę nowych, w swoim budżecie, gra bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...