Skocz do zawartości

Klipsch


Seniormartinez

Recommended Posts

Witam. Od poczatku chce zaznaczyc ze kompletnie sie na tym nie znam wiec dlatego tu jestem. Kupilem nowy tv do pokoju i pomyslalem o poprawieniu jakosci dzwieku a ze kiedys slyszalem glosniki klipsch wiec wlasnie takie chcialbym miec. Pokoj ma 28 metrow i chcialbym subwufer ze dwa glosniki i moze jakis centralny dlatego prosze o rade co wybrac. Jak to dobrac zeby to gralo. Nie lubie sluchac glosno muzyki lub filmu bardziej zalezy mi na jakosci. Moze jest ktos kto doradzi mi jakie glosniki kupic jaki wzmacniacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci na to pytanie nie odpowie bo to zależy od tego co lubisz, jaki masz punkt odniesienia oraz od tego jak ustawione to bedzie w Twoim pokoju vs miejsce odsłuchu. Podzwoń po sklepach w swojej okolicy i pojedź posłuchać albo jeszcze lepiej wypożycz do domu.

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, centralnego nie rozważaj jeśli nie idziesz w pełne kino domowe. Kolumny aktywne pokroju Klipsch The Sevens lub The Nines to rozsądne rozwiązanie, warto je przesłuchać :) Warto też sprawdzić Klipsch RP-6000F II w połączeniu z Audiolabem 6000A Play. To droższa opcja, ale bardzo dobra w swoim budżecie i biorąc pod uwagę obecne ceny. Z subwooferem bym się jeszcze wstrzymał, warto sprawdzić jak podoba Ci się zestaw bez niego :)
W razie czego zapraszamy na odsłuchy i indywidualne wyceny ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...