Skocz do zawartości

Yamaha r-n2000a jakie kolumny


Rafał T.

Recommended Posts

Ja słuchałem monitor Audio Gold 200 z arcam sa30 i zrobiły na mnie większe wrażenie niż moje pylony diamondy 28. Ale przepaści nie poczułem. Po prostu cieplejsze granie ( wokale szczególnie na plus) no i otwarta detaliczna góra. Mi te kolumny bardzo przypadły do gustu. Lecz mam świeże pylony diamond 28 to nie zmieniam. 

 

Chociaż dla tego metrażu to trzeba by było 300 a one już grubo poza budżetem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RN2000 to nie jest 803 z wycieraczkami.

To jest amplituner sieciowy zbudowany na AS1200.

A on nie gra już tak jasno jak modele 501 czy 701. Warto do wspomnieć.

Uważam że diamond 28 i Fyne 502 to dobry trop

Do listy zdecydowanie dopisał bym Heco Revolution 7 albo 9 i Kefy ze starszej linii R

No i wspomniane Goldy wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

RN2000 to nie jest 803 z wycieraczkami.

-Zgadza się

To jest amplituner sieciowy zbudowany na AS1200.

-Zgadza się

A on nie gra już tak jasno jak modele 501 czy 701. Warto do wspomnieć.

-Zgadza się

Uważam że diamond 28 i Fyne 502 to dobry trop

Do listy zdecydowanie dopisał bym Heco Revolution 7 albo 9 i Kefy ze starszej linii R

No i wspomniane Goldy wyżej

RN2000 to naprawdę ciekawy amplituner sieciowy. Raz robiliśmy porównanie z modelem AS3200, co prawda z czystym wzmacniaczem stereo ale nawet w takim porównaniu, nie było źle w stosunku do modelu RN2000 :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2023 o 08:49, misiekx napisał:

Zdecydowanie poleciłbyś Vienny niestety budżet nie pozwala , w związku z tym Pylony ,które JESZCZE LEPIEJ będa pasowały do systemu. 

Jeżeli jeszcze lepiej i mieszczą się w budżecie , to po kiego wspominasz o Viennach ? Kolumn lepszych i DROŻSZYCH jest jeszcze trochę. 

I żeby nie być gołosłownym, proszę @Q21

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2023 o 18:18, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

RN2000 to naprawdę ciekawy amplituner sieciowy. Raz robiliśmy porównanie z modelem AS3200, co prawda z czystym wzmacniaczem stereo ale nawet w takim porównaniu, nie było źle w stosunku do modelu RN2000 :)

 

No, warto zaznaczyć że wyższe modele AS1200 (RN2000), AS 2200 i 3200 no graja inaczej lepiej.

Ale to mówisz że absolutnie nie warto dokładac do 3200 i brac 1200 ? :)

Dnia 28.11.2023 o 15:20, Q21 napisał:

Pisała to inna osoba z naszego salonu, więc nie wiem, co miała na myśli ;) Jest nas tu trochę, sam też nie lubię pisania w taki sposób. 

To może się podpisujcie? Klient też wiedząc z kim rozmawia jest bardziej zadowolony :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 30.12.2023 o 04:47, Bezii napisał:

Witam wszystkich . A jakie monitory pod ten amplituner. Pokój nie duzy w bloku ok 20 m2. Dotychczas uzytkowałem sprzet Vintage i stąd moja nie wiedza w temacie, zatrzymałem sie na altusach :). Budżet do 5000zł.

 

hej, a jakiego brzmienia szukasz? Zachecam do obejrzenia naszego filmu, znajdziesz kilka ciekawych opcji w nim :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...