Skocz do zawartości

Marantz PM7000N + słuchawki blutooth


Recommended Posts

Czołem,

Jako, że technicznym słabo, mam pytanie do Was Szanownego grona.

Mam wzmacniacz Marantz PM7000N i, póki co, słuchawki bt Hama Style (00177057). W niedalekiej przyszłośći jest plan na zakup jakiś poważniejszych słuchawek, również BT. Póki co chciałem przetestować połącznie wzmak -> słuchawki i ni w ząb nie wiem jak je połączyć. Nigdzie też w sieci nie mogę znaleźć info jak i czy można to zrobić.

Proszę o info czy istnieje możliwość połączenia tych sprzętów? Jak nie z tymi słuchawkami to czy mój klocek w ogóle można do słuchawek BT podłączyć?

 

Edytowano przez Mar_Wal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mar_Wal napisał:

Proszę o info czy istnieje możliwość połączenia tych sprzętów?

Tak, wystarczy zastosować nadajnik Bluetooth Mee Audio Connet Air , który po przez przejściówkę mini Jack na duży wpinasz do gniazda słuchawkowego Marantza, po czym parujesz dowolne słuchawki BT według instrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2023 o 12:51, Mar_Wal napisał:

Czołem,

Jako, że technicznym słabo, mam pytanie do Was Szanownego grona.

Mam wzmacniacz Marantz PM7000N i, póki co, słuchawki bt Hama Style (00177057). W niedalekiej przyszłośći jest plan na zakup jakiś poważniejszych słuchawek, również BT. Póki co chciałem przetestować połącznie wzmak -> słuchawki i ni w ząb nie wiem jak je połączyć. Nigdzie też w sieci nie mogę znaleźć info jak i czy można to zrobić.

Proszę o info czy istnieje możliwość połączenia tych sprzętów? Jak nie z tymi słuchawkami to czy mój klocek w ogóle można do słuchawek BT podłączyć?

 

Cześć

Yamaha ma takie urządzenie jak WXC50 - https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-wxc-50.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAmsurBhBvEiwA6e-WPAWRgsCckk5CoxJSSZtPdxJnRiGDAZj2laRXLoX6E3cOSEPI9HXYEhoCtlIQAvD_BwE

Co prawda kosztuje 1800 zł ale oprócz samego BT ma jeszcze zasób funkcji sieciowych i Musiccast ale zdaję sobie sprawę, że nie potrzebujesz aż tyle :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2023 o 08:15, Mar_Wal napisał:

Zgadza się. Posiadany marantz ma poki co wszystko co trzeba, oprócz rzeczonego dwukierunkowego BT 😉

To jeszcze przykład, małego urządzonka od nas :)

Marmiteka BoomBoom 55

 https://www.tophifi.pl/akcesoria/akcesoria-hi-fi/marmitek-boomboom-55.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4NWrBhD-ARIsAFCKwWtYNTL9bv3MfJw2QfL5uW101tjO04z7YXT3GvGyeJBRTp7LQkBjq20aAnCZEALw_wcB

obydwie pary słuchawek podłączycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...