Skocz do zawartości

LG OLED65C32A - Jaki zestaw audio?


kamilosnh

Recommended Posts

Dzień dobry,

Szacunek dla wszystkich użytkowników. Szybkie pytanie:

Co kupić za 5 000 zł (zestaw głośników / soundbar). Możecie wysyłać linki do ofert i ewentualnie napisać dlaczego nie soundbar 🙂 Kupiłem OLED65C32A i TV mi sugeruje zakup Soundbara LG S95QR ale naczytałem się że soundbary są słabe - czy dalej tak jest?  https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-soundbar-lg-s95qr-360-w-14868239820

Zależy mi przedewszystkim na efektach filmowych i dźwięku przestrzennym. 

Pozdrawiam
Kamil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże wymagania a budżet niewielki. Negocjuj z @maciek72 jego set Tannoya a do tego Denona x2800/s970, Yamaha v6a lub coś podobnego. Powinieneś szukać okazji, inaczej będzie ciężko. 

 

BTW przed chwilą przeskoczyłeś z 5.1 na 5.1.2. Wiesz co to oznacza?

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kamilosnh napisał:

To jak, ktoś podpowie mi na jakie kolumny przeznaczyć te 5k? Zawsze mogę dokupić je później 🙂

Napisałem Ci wyżej co bym zrobił. Pamiętaj, że to nie musi być komplet. System można rozbudować o ile amplituner na to pozwala. Wiesz, że do takiego kompletu głośników musisz dokupić aplituner? 

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamilosnh napisał:

Do każdego z tych zestawów będzie konieczny amplituner, a więc dodatkowy koszt około 3 tys PLN - Yamaha RX-V6A, Onkyo TX-NR6100, Denon AVR-X2800H, więc wychodzimy znacznie poza wskazany budżet. Zestaw Focal Sib 5.1 to fajna opcja :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...