Skocz do zawartości

Dirac Live Bass Control - Denon


PanKlor

Recommended Posts

21 godzin temu, PanKlor napisał:

Aleź mają tylko nie wzmocnione 😉 AVR11 - 11 kanałów, AVR21 - 16. To już pozwala na prawie każdą konfigurację, tylko trzeba wzmocnić. A ja gdybym chciał kupić taki drogi i podobno świetnie grający klocek to chciałbym się pozbyć Atolla. 

No tak chodziło mi o wzmocnienie, nie dekodowanie. Dlatego zaznaczyłem że to kosztuje a nie jest niemożliwe :)

Pozbywasz się Atolla. Arcam nagłaśnia fronty i surroundy oraz które tam lubisz. A do reszty tańsza końcówka. EMOTIVA czy coś z rynku pro?

21 godzin temu, PanKlor napisał:

Nie jesteś sam ;)

nie wygląda żebym się podniósł po niego. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Pozbywasz się Atolla. Arcam nagłaśnia fronty i surroundy oraz które tam lubisz. A do reszty tańsza końcówka. EMOTIVA czy coś z rynku pro?

Niczego na razie się nie pozbywam.  Taka wymiana kosztować będzie grube naście tysięcy albo i lepiej gdybym chciał DLBC. No i pozbycie się Atolla ma sens gdybym nie stawiał kolejnego pudła na widoku. To nie kwestia dźwięku tylko estetyki. Poza tym niczego mi nie brakuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem z tej aplikacji ale z informacji w sieci wynika, że daje więcej możliwości niż konfiguracja via amplituner plus apka na telefon. Ponieważ zalecany był dedykowany mikrofon Audyssey wybrałem Diraca a UMIKa używam np do mierzenia subow w REW.

Różnica między XT a XT32 znajdziesz w sieci. np. https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/difference-between-audyssey-multeq-vs-multeq-xt-vs-multeq-xt32.14786/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...