Skocz do zawartości

Pioneer vsx ls-305 samoczynne przełączenie na "Chromecast built-in"


GREG22

Recommended Posts

Witam,

Ostatnimi dniami coś mi się poprzestawiało w amplitunerze i przy regulacji głośności automatycznie przeskakuje z dowolnego kanały (tv, tuner, Spotify itp.) na Chromecast built-in.

Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jaka jest tego przyczyna i co zrobić by amplituner działał normalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pilot nie był zalany ale w domu jest małe dziecko które lubi czadem nim rzucić o podłogę.

Wyjąłem baterie z pilota by mieć pewność, że jest nieaktywny i wyniosłem go do drugiego pokoju.

Niestety nie pomogło.

Ta sytuacja ma miejsce niezależnie czy zmieniam głośności pilotem, pokrętłem na amplitunerze, czy taż w aplikacji z telefonu.

4 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Coś może byc nie tak z pilotem. Czy go nie zalałeś?

Schowaj pilot i zobacz czy tak samo się dzieje kiedy ustawiasz głośność na urządzeniu. PILOT schowany.

 

 

Edytowano przez GREG22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozwiązać problem bez przywracania ustawień fabrycznych.

Okazało się że briuzdziły ustawienie GoogleHome z telefonu. O dziwo nawet po wyłączeniu WiFi i Bt w telefonie problem nie odpuszczał.

Dopiero po wyłączeniu opcjo "dźwięk odtważania" w aplikacji GoogleHome problem się rozwiązał.

Mimo wszystko dzięki za wsparcie i chęci pomocy w znalezieniu rozwiązania 👍

 

Screenshot_20231221_210422_Home.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...