Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, kupiłam ostatnio gramofon Audiotechnica AT-LP120XBT-USB, podłączyłam do niego głośniki Edifer R2850DB przez kabel RCA dołączony do głośników i okazało się, że w drugim głośniku słychać trzaski i buczenie, po zmianie połączenia na bluetooth to samo. Natomiast po podłączeniu telefonu przez bluetooth dźwięk w obu głośnikach jest czysty.. Co może być powodem zakłóceń w drugim głośniku przy podłączeniu z gramofonem? Jakaś wada gramofonu? Proszę o poradę jak rozwiązać problem..j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Nati napisał:

Witam, kupiłam ostatnio gramofon Audiotechnica AT-LP120XBT-USB, podłączyłam do niego głośniki Edifer R2850DB przez kabel RCA dołączony do głośników i okazało się, że w drugim głośniku słychać trzaski i buczenie, po zmianie połączenia na bluetooth to samo. Natomiast po podłączeniu telefonu przez bluetooth dźwięk w obu głośnikach jest czysty.. Co może być powodem zakłóceń w drugim głośniku przy podłączeniu z gramofonem? Jakaś wada gramofonu? Proszę o poradę jak rozwiązać problem..j

Problem rozwiązany! :D Okazało się, że przeciwwaga i anty-skating powinny być na 0 ustawione (były na 2 i nacisk igły był za duży). Zostawiam wiad, może komuś się w przyszłości przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2023 o 16:55, Nati napisał:

Okazało się, że przeciwwaga i anty-skating powinny być na 0 ustawione (były na 2 i nacisk igły był za duży). Zostawiam wiad, może komuś się w przyszłości przyda.

Chłopie nie pisz takich bzdur i oby nikt się nie kierował Twoimi podpowiedziami.

Ani nacisk , ani antyscating nigdy nie mogą być na "0" . Siłę nacisku określa producent wkładki , antyscating to wyższa szkoła jazdy. Większość producentów " zaleca " , by był równy sile nacisku. Tak naprawdę powinno się go ustawić przy pomocy płyty testowej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...