Skocz do zawartości

STREAMER DO JASPER 25 MK II + DENON 1600ne


S!N!

Recommended Posts

Witam,  ostatnio nabyłem wzmacniacz z waszą pomocą i jestem posiadaczem denona 1600ne, który jest wpięty do Jasperów 25 MK II.  Słucham muzyki raczej z fizycznych nośników, cenie sobie jakość oraz lubię posiadać dane wydanie na półce, przyda mi się jednak dodatkowo streamer, który obsłuży mi platformę Tidal oraz będę mógł go używać do oglądania filmów. Chciałbym połączyć jakoś kompa ze wzmacniaczem przez streaming (może blooth?) Komp jest oddalony od wzmaka jakieś 3metry, jeśli mam go podpiąć kablem to musi być 10 metrowy, żeby puścić dookoła pokoju co nie bardzo mnie satysfakcjonuje, lubię dźwięk basowy pozbawiony rozjaśnienia. Budżet do 5tys mogą być produkty używane oraz nowe, jakieś propozycje i pomysły na połączenie? Myślałem o bluesound, ale  nie połączę go z komputerem stacjonarnym przez blooth.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, S!N! napisał:

jakieś argumenty za? Szczerze to ja jestem negatywnie nastawiony do tej firmy, nie za bardzo trawię ich dźwięk jeśli chodzi o wzmacniacze.

Player gra inaczej. Jest liniowy. Moim zdaniem jest dokładniejszy od Eversolo a przy tym nie eksponuje żadnego pasma.

Za firmą przemawia z kolei wzorowe wsparcie swoich produktów sieciowych. Tu jeszcze nie wiadomo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak wyżej - zarówno EverSolo DMP-A6, jak i Cambridge CXN V2 to bardzo fajne opcje w tym budżecie :) Osobiście w tym zestawie pewnie wolałbym EverSolo, bo gra nieco żywiej od Cambridge'a, który jest spokojniejszy. Jeśli planujesz używać ich jako transport, to oba sprawdzą się świetnie, więc kwestia już designu głównie, bo pod kątem obsługi tu i tu jest bdb ;) Zachęcam do obejrzenia naszego filmu nt. tego pierwszego :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...