Skocz do zawartości

Podwyżka cen na Spotify, brak planu Hi-Fi. Jaki nowy streamer z Tidal Connect polecacie ?


Recommended Posts

Ponieważ Spotify wystawiło mnie na próbę czasu, a wersji Hifi jak nie było tak nie ma,  teraz platforma chce dodatkowo ode mnie zwiększenia opłat z 29,99 zł na 37,99 nie oferując nic więcej niż dotychczas oferowała, to chyba przesiądę się na Tidala.

Próbowałem już go kilkukrotnie, ale zawsze przegrywał brakiem connecta z moim WXC50.

Ponieważ Yamaszka (która byłaby dla mnie naturalnym wyborem) nie dorobiła się streamera z Tidal connect, to pytam Was : co polecilibyście mi jako streamer z Tidal connect ?

Coś z dobrze działającą aplikacją, prostą obsługą i nie za wysoką ceną - max 4-6 tys. zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc tak liczne odpowiedzi na moje zapytanie przypomniał mi się dowcip.

Pijany w sztok chłop leżał w przydrożnym rowie. Wychodząca z pola krowa, przechodząc na facetem zahaczyła wymionami o jego twarz. Facet wybudzony muśnięciami kolejnych wymion o swoją twarz krzyknął - Panowie ! nie wszyscy na raz....

Także, panowie, nie wszyscy na raz. każdy zdąży wypowiedzieć się w temacie streamera z tidal connect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, terracan1929 napisał:

Widząc tak liczne odpowiedzi na moje zapytanie przypomniał mi się dowcip.

Pijany w sztok chłop leżał w przydrożnym rowie. Wychodząca z pola krowa, przechodząc na facetem zahaczyła wymionami o jego twarz. Facet wybudzony muśnięciami kolejnych wymion o swoją twarz krzyknął - Panowie ! nie wszyscy na raz....

Także, panowie, nie wszyscy na raz. każdy zdąży wypowiedzieć się w temacie streamera z tidal connect.

Mam już kilka miesięcy eversolo dmp a6 master i jestem bardzo zadowolony. 

Jest też zwykła wersja chyba niewiele się różnicą od mastera, a znacznie tańsza. 

Pożycz na testy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2024 o 15:46, terracan1929 napisał:

 

Próbowałem już go kilkukrotnie, ale zawsze przegrywał brakiem connecta z moim WXC50.

Ponieważ Yamaszka (która byłaby dla mnie naturalnym wyborem) nie dorobiła się streamera z Tidal connect, to pytam Was : co polecilibyście mi jako streamer z Tidal connect ?

Coś z dobrze działającą aplikacją, prostą obsługą i nie za wysoką ceną - max 4-6 tys. zł.

Jakieś 10 miesięcy temu z powodu braku tidal connect i gapless pożegnałem się z moją WXC-50 którą zawsze chwaliłem za jakość.

Kupiłem Wiim Pro, używam go jako transportu (Yamahę używałem w ten sam sposób, nie lubiłem dźwięku z jej wyjść analogowych).

Polecam takie rozwiązanie. Wiim naprawdę się sprawuje super przy korzystaniu z Tidala. Nadwyżkę budżetową można wydać na DAC oczywiscie.

Dźwięk z Wiima jest trochę inny. Yamaha grała bardziej miękko, impresyjnie za to z Wiima dostaniesz lepszą dynamikę, sprężystość i czystość dźwięku. Wiim jest bit-perfect, yamaha w sumie nie wiem, ale pewnie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...