Skocz do zawartości

Bluesound Node - problem z dźwiękiem i aplikacja


shakal_ts

Recommended Posts

42 minuty temu, 77Mariusz77 napisał:

@piotr.luczajpodaj proszę czego nie widzi aż sprawdzę z ciekawości u siebie. Nigdy nie zwracałem uwagi na przeskakujące okładki itd itp. Włączę ładnie gra i słucham po prostu ale temat mnie zaciekawił.

Np. X Ambassadors zobacz ile albumów widzi Tidal a ile BluOs

To samo z Sevdaliza 

Albo Arab Strap

The Aristocrats

Jest tego więcej :(

Edytowano przez piotr.luczaj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do albumów to w BlueOS powtarzają się z tego co widzę przez co jest ich więcej.

Na przykładzie utworu Toto Hold the Line , poprzez connect 192 hHz a przez aplikację 48 kHz. 

Z okładkami co się nie zmieniają przez connect jak kolega wcześniej pisał faktycznie tak jest choć nigdy nie zwracałem na to uwagi gdyż jak coś włączę to odkładam telefon i nie śledzę co tam się wyświetla. 🙂

 

Edytowano przez 77Mariusz77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 77Mariusz77 napisał:

Co do albumów to w BlueOS powtarzają się z tego co widzę przez co jest ich więcej.

Na przykładzie utworu Toto Hold the Line , poprzez connect 192 hHz a przez aplikację 48 kHz. 

Z okładkami co się nie zmieniają przez connect jak kolega wcześniej pisał faktycznie tak jest choć nigdy nie zwracałem na to uwagi gdyż jak coś włączę to odkładam telefon i nie śledzę co tam się wyświetla. 🙂

 

Tu nie chodzi o ilość albumów ale o to że nie ma niektórych.

I mam sytuację że w piątki siadam sobie i przez telefon poprzez Tidal dodaje do ulubionych nowe albumy do odsłuchu, wracam do domu odpalam sprzęt i BluOs i nie ma ich wszystkich. Dlatego zwróciłem na to uwagę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2024 o 08:43, Kerpen napisał:

Chodzi mi o to, że jak np odtwarzam jakiś album z z Tidal connect to utwory są odtwarzane poprawnie, ale na wyświetlaczu widnieje cały czas utwór pierwszy. Jeżeli słuchasz jakiejś nowej płyty to nie wiesz który utwór aktualnie jest odtwarzany. Może nie jest to jakiś wielki problem,  ale jest cholernie wkurzające. Na Spotify connect nie ma czegoś takiego. 

No to jest kwestia Tidala.

Nie samego urządzenia.

Dnia 14.06.2024 o 20:22, maxredaktor napisał:

U mnie jest tak samo, zarówno na androidzie, jak i Apple'u. Więc to ewidentnie problem Tidala.

Zgadza się.

Czekamy na aktualizację która to odmuli.

 

Dnia 15.06.2024 o 10:23, 77Mariusz77 napisał:

To teraz by się przydała jakaś mądra głowa żeby pomogła to wyjaśnić 😁

Czy obydwoje macie subskrypcje z tego samego kraju?

Takie sytuacje się zdarzały.

Dnia 15.06.2024 o 16:08, piotr.luczaj napisał:

Wstyd się przyznać ale mam rozwiązanie :)

W miejscu gdzie logujesz się w apce BluOs do Tidala trzeba mieć zaznaczone treści dla dorosłych :) i teraz mam wszystkie albumy 😜

 

Screenshot_20240615-160615.png

Aha, no to jeszcze coś innego. Na to bym też nie wpadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...