Skocz do zawartości

uczestnik


Jerzy72

Recommended Posts

To już zależy, do czego on ci jest potrzebny? Jeśli bardzo nie wygodna jest dla ciebie obsługa serwisów streamingowych przez Heosa to na pewno  przez apkę Wimma będzie dużo przyjemniejsza. Ja mam 612 i Tidala puszczam przez UPnP z apki Mconnect, jak dla mnie to fajniej wygląda i brzmi lepiej. Czy ci coś da dak z Wima nie wiem,musiał byś sprawdzić.

Najlepiej wziąść i sprawdzić, może ta obsługa serwisów będzie dla ciebie strzałem w 10.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz Kluczynski napisał:

To już zależy, do czego on ci jest potrzebny? Jeśli bardzo nie wygodna jest dla ciebie obsługa serwisów streamingowych przez Heosa to na pewno  przez apkę Wimma będzie dużo przyjemniejsza. Ja mam 612 i Tidala puszczam przez UPnP z apki Mconnect, jak dla mnie to fajniej wygląda i brzmi lepiej. Czy ci coś da dak z Wima nie wiem,musiał byś sprawdzić.

Najlepiej wziąść i sprawdzić, może ta obsługa serwisów będzie dla ciebie strzałem w 10.

Dziękuje za wypowiedź. Właśnie byłem ciekaw czy zakup Wiim Pro poprawi odsłuch na głośnikach BW i Marantza 612. Piszą ,że to streamer audiofilski klasy Hi-end z b.dobrym dakiem. Ale nie wiem czy moje ucho to usłyszy. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
21 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Ciężko o lepszy streamer :)

Jest jeszcze wersja X - w cenie 2999 https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-node-x.html

Dzięki, jeszcze dopytam, jaka opcja jest lepsza ,połączenie Bluesound Node  z Marantz x612 + głośniki, czy Bluesound Powernode + głośniki-BW s.606. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jerzy72 napisał:

Dzięki, jeszcze dopytam, jaka opcja jest lepsza ,połączenie Bluesound Node  z Marantz x612 + głośniki, czy Bluesound Powernode + głośniki-BW s.606. Pozdrawiam

Każda z tych opcji jest interesująca :), inna, odmienna.

Powernode powinien zagrać lepiej a niż 612-tka. Dodatkowo funkcje sieciowe, aplikacja, tutaj nie będzie o czym mówić :)

606-tki (s3) dobrze brzmią z PWRND. To szybki, dynamiczny zestaw. 

Zapraszamy Cię na odsłuchy, bo to będzie priorytetem w ostatecznych decyzjach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Każda z tych opcji jest interesująca :), inna, odmienna.

Powernode powinien zagrać lepiej a niż 612-tka. Dodatkowo funkcje sieciowe, aplikacja, tutaj nie będzie o czym mówić :)

606-tki (s3) dobrze brzmią z PWRND. To szybki, dynamiczny zestaw. 

Zapraszamy Cię na odsłuchy, bo to będzie priorytetem w ostatecznych decyzjach :)

Witam. Dziękuje za poradę. Zasugerowałem zestaw BN z Marantzem 612 ponieważ mam go od 3 lat, a tak jak piszesz Node to wyższa półka streamera lepiej brzmiąca więc czemu nie spróbować. Ale najlepiej będzie jak pojadę do salonu na odsłuchy. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...