Skocz do zawartości

Kabel zasilający DIY podobny do Isotek Premier


Recommended Posts

Jak w temacie - chciałbym zrobić sobie kabel do DACa i CD, który będzie podobny do tego z tytułu (nie mam niestety teraz luźnej kasy na dwa takie kabelki - 1300 zł a zakładam, że jak sam zrobię to wyjdzie sporo taniej). Miałem go pożyczony od znajomego i gra on bardzo fajnie - w miarę dynamiczny, przestrzenny i zróżnicowana barwa, otwarty i taki koncertowy ale rozdzielczy i bez chaosu na scenie) , a to w porównaniu do Beldena 19364 na wtyczkach jakichś Auden po 50-70 zł. Z tego co wyczytałem to Isotek ma 3x 2mm2 i miedź srebrzona.

Doradzicie jakiś przewód i wtyki?, tylko zgodnie z założeniem, żeby było wyraźnie taniej niż ten Isotek :)

Edytowano przez Patryk Szulc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać tego Premiera na wtórnym jak Tobie pasował,  będzie taniej.

Jak chcesz sam zrobić, jeszcze musisz wiedzieć jak i co np. zrobić z ekranem 😉

Zobacz sobie Suprę Silver gotowca na wtykach Supry.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://avcorp.pl/product-pol-3025-Supra-LoRad-2-5-SPC-Silver-Individual.html&ved=2ahUKEwjfy8zWz9iEAxV3Q_EDHQPqBHkQFnoECBoQAQ&usg=AOvVaw0bDIykwAGIAdTKIBckXcVn

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie zwróciłem należytej uwagi na symbol. Jednakże dla zainteresowanych, warto sledzić tamten portal, bo bardzo często bywają rzeczy bardzo konkurencyjne cenowo. Nawiasem mówiąc linkowany kabel został już sprzedany więc dyskusja bezprzedmiotowa.

PS Przykładem jest ta listwa , która kupiłem za równowartość niecałych 400 zł. Proszę porównać z cenami w Polsce.

 

IMG_20221012_214251.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...