Skocz do zawartości

zapytanie o kompatybilność


moned

Recommended Posts

Dzień dobry,

planuję zakup amplitunera Denon AVR-X2800H i moje pytanie brzmi, czy ten sprzęt będzie współpracował z zestawem 5+1 Eltax Universe (sub Atomic A-8.2)?

Uprzedzając ewentualne Państwa opinie, zdaję sobie sprawę ze słabej jakości zestawu głośników ale na razie niestety tak musi pozostać. Z czasem z pewnością będę to zmieniał. W tej chwili zestaw głośników jest podłączony do leciwego amplitunera Yamaha RX-V530RDS (czyli raczej podobnej do głośników klasy).

Będę wdzięczny za informację, czy ten zestaw głośników+sub będzie działał za pomocą amplitunera Denon AVR-X2800H.

Tomasz

Edytowano przez moned
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moned changed the title to zapytanie o kompatybilność
Napisano (edytowany)
21 godzin temu, Q21 napisał:

Tak, zadziała :) 

Dziękuję za informację. Dopytam jeszcze o jedną kwestię. Otóż, jak pisałem, planuję zakup amplitunera Denon AVR-X2800H ale mam też możliwość zakupu w dobrej cenie innego Denon AVR-S970H. Czytałem na niniejszym forum, że ten drugi jest nieco słabszy ale zasadniczo niewiele. I pytanie jest następujące, czy różnica w cenie 380 zł na korzyść AVR-S970H zrekompensuje niższą jakość amplitunera? Krótko mówiąc czy jest sens zapłaty 380 zł więcej za Denon AVR-X2800H? Czy ta różnica w cenie jednak jest tak niska, że wartość dodana wyższego AVR-X2800H modelu jest całkowicie uzasadniona?

Jest jeszcze pytanie jak wygląda gwarancja marki Denon, gdy zakupiony sprzęt pochodzi z zagranicy?

Edytowano przez moned
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...