Skocz do zawartości

Cambridge Cxa60 i klipsch


Kawicz

Recommended Posts

Witam. Mam CA cxa60,jestem z niego mega zadowolony. Mam też kolumny Quadral montan. Wielkie i potężne,ale tylko z wyglądu. A chciałbym aby czasem rykło. I basem i mocą. Dużo czytałem o klipsach. Może dźwięk nie do końca naturalny,ale mocny. Co sądzicie o klipsach r62 f. Muzyka to pop I rock lat 80. Salon 28m².

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie potrafię do końca określić tego ryknąć. Na pewno nie chodzi o hałas. Przy montanach jakoś brak mi mocy tego brzmienia. Nie wiem jak to określić. Chciał bym aby ten dźwięk aż przechodził przezemnie,a nie tylko docierał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie duże kolumny lubią i potrafią grać dużym, potężnym dźwiękiem np. Klipsch RF-7 - wielka konstrukcja a choćby model 8000f zagra potężniej. Klipsch ogólnie to dobry kierunek dla Ciebie, nie potrzebują dużo prądu od wzmacniacza aby wygenerować dużo decybeli. Zwróć jeszcze uwagę na Polk z serii Sygnaturę np. S/ES60 a jeśli nie lubisz ostrej góry pasma to Heco Aurora 1000 - fajnie się zgrywa z Cambridge. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2024 o 10:15, Kawicz napisał:

Mój problem jest też taki,a szkoda że nie napisałem odrazu,że używam jednych kolumn do cxa I przez specjalny przełącznik do denona avr s660h w kinie domowym

Co to zmienia? Jak w stereo zagrają dobrze to w kinie lepiej.

Amplituner jest jaki jest.

Powiem tak Synergy zyskują na wartości w takim ukladzie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...