Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Witam wszystkich.

 

Szukałem dobrze grających słuchawek zamkniętych do domowego użytku.

W mój budżet i preferencje wpisał się pięknie model HIFIMAN HE-R10D z wyprzedaży na HIFIMAN STORE ;).

Miało to grać z integrą Audiolab 6000A po kablu i czasem z Bluemini R2R na LDAC (tidal z smartfona).

O ile Audiolab (ciepło brzmiący z piękną średnicą) razem z kolumnami Focal Chorus 726 (grają lekko na planie V) zgrywa się dla mnie pięknie, tak z słuchawkami już nie do końca.

Brzmienie jest zbyt ciemne i traci na szczegółowości.

Profil brzmienia Bluemini R2R jest zdecydowanie bliższy mojemu gustowi.

 

Tutaj pojawia się moje pytanie:

Jaki stacjonarny DAC/AMP bądź oddzielnie DAC i AMP w kwocie najlepiej ok 1000zł polecicie sprawdzić ?

Chciałbym, żeby brzmiało to razem spójnie, równo, szczegółowo.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli preferujesz granie neutralne bez faworyzowania, któregoś z pasm polecam wzmacniacz Toppind DX3 Pro+, druga opcja też grający szczegółowo, ale z lekko podkreśloną i energetyczną górą pasma to tutaj polecam wypróbowanie konfiguracji z FiiO K7. Oba modele dobrze zgrywają się ze słuchawkami R10D, zapewniają bardzo dobrą kontrolę dołu pasma ograniczają jego zejścia, bardzo dobre oddanie przestrzeni i precyzję odtwarzania dźwięków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2024 o 13:11, Michał Kowlczyk napisał:

Cześć,

Witam wszystkich.

 

Szukałem dobrze grających słuchawek zamkniętych do domowego użytku.

W mój budżet i preferencje wpisał się pięknie model HIFIMAN HE-R10D z wyprzedaży na HIFIMAN STORE ;).

Miało to grać z integrą Audiolab 6000A po kablu i czasem z Bluemini R2R na LDAC (tidal z smartfona).

O ile Audiolab (ciepło brzmiący z piękną średnicą) razem z kolumnami Focal Chorus 726 (grają lekko na planie V) zgrywa się dla mnie pięknie, tak z słuchawkami już nie do końca.

Brzmienie jest zbyt ciemne i traci na szczegółowości.

Profil brzmienia Bluemini R2R jest zdecydowanie bliższy mojemu gustowi.

 

Tutaj pojawia się moje pytanie:

Jaki stacjonarny DAC/AMP bądź oddzielnie DAC i AMP w kwocie najlepiej ok 1000zł polecicie sprawdzić ?

Chciałbym, żeby brzmiało to razem spójnie, równo, szczegółowo.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Witaj,

Zerknij jeszcze na rodzinę produktów od Audioquesta. Modele Dragonfly. Małe DAC-i, spora moc, dużo możliwości:

https://youtu.be/Bls1RtzoiO4?si=n62Co23cHgvMF8YB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...