Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Monitor Audio Silver 200


Węgorz

Recommended Posts

Witam wszystkich. Czytam to forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto. 

Jestem na etapie kompletowania audio do salonu. Na pierwszy ogień kupiłem MA Silver 200. Nie wiem czy był to najlepszy wybór, ale na razie zostaną. Zobaczę, czy się z nimi polubię. Nie mam jeszcze sprecyzowanych preferencji brzmienia. 

Słucham wielu gatunków muzycznych. Rano czegoś szybkiego, rytmicznego. Wieczorem lubię się wyciszyć przy spokojnej muzyce. 

Źródłem będzie streamer np wiim i tv. 

Czy połączenie Silverow z Rega Elex mk4 to dobry pomysł? Albo używany Elicit?

Inne pomysły to

rotel a14,

Używany dzielony rotel rc-1572 i rb-1552

arcam radia a15 lub sa20

Z tańszych quad vena II, cyrus one, audiolab 6000a. 

Jeszcze marka Roksan zwróciła moja uwagę. Tyle że są po prostu brzydkie. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ogółem każda z Twoich propozycji może się spodobać. Bez odsłuchu się nie obędzie. Osobiście uważam, że 200tki najlepiej grają z cieplejszymi wzmacniaczami, jak właśnie Quad, Cyrus, czy 6000A. Rega Elex MK4 ma fajny, gęstszy dół, a przy tym bardziej otwartą wyższą średnicę, co może się znowu sprawdzić, bo doda to szybkości w brzmieniu. Zapraszamy do nas na odsłuchy, sprawdzisz i porównasz kilka opcji :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega to przyzwoity wzmak i może się jak najbardziej podobać w tym zestawieniu, ponieważ uzupełnia trochę to czego w Silverach jest mniej. Jako alternatywę możesz jeszcze rozważyć Pier Audio MS-880 (hybryda o bardzo dobrej muzykalności). Roksan na pewno bardzo fajna opcja na poranki z muzyką :) Ewentualnie możesz jeszcze sobie dorzucić do zestawienia Atoll IN200 jeżeli byś szukał bardziej grania z werwą i szukał trochę pazura w ogólnej charakterystyce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...