Skocz do zawartości

Dobór kolumn do amplitunera Denon


Krisek 97

Recommended Posts

Cześć! Na wstępie zaznaczę, że jestem totalnie zielony jeśli chodzi o sprzęty grające. Obecnie użytkuję soundbar Samsung Q930B ale brakuje mu tego "czegoś". Sprzęt podpięty jest pod TV, czasem jakiś film, czasem muzyka. Co do gatunku muzyki - to dosłownie wszystko, od rapu, przez rock, techno i na klasycznej kończąc. :D

Ostatnio zakupiłem na promocji amplituner Denon AVC S670H, cena była fajna i pomyślałem że to dobra okazja żeby złożyć kino domowe a soundbara się pozbyć. Teraz pytanie, jak do takiego sprzętu dobrać kolumny? Przeglądałem trochę sieć i wpadłem na taki model: https://www.q21.pl/taga-harmony-tav-807f-tav-807s-tav-807c-dab-tav-807-f-c-s.html?fbclid=IwAR0Dquv2nChefe_UkZB_xDBskjSGO98M-N_m-ticMFcRdDfEydenLBldVfk_aem_AeHlbwSdPD57FUqpnzoFI1BxT3OgVt1XQTuaL-mfxi1yWFlwV3GqT5d9iLBy1s4hyQP2FTVP9QNhA0aT-S3pK6kU

Na co patrzeć przy doborze kolumn i jak dobrać właściwe tak żeby grały z moim amplitunerem? Dziękuję bardzo za wszelką pomoc! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Połowiczne zastosowanie ale jednak delikatny przechył w stronę muzyki. Budżet ok. 3tyś zł. Co do subwoofera to może w przyszłości jak odłożę to bym dokupił. Bardziej myślę o tym amplitunerze. W sieci widziałem opinie że to niby kiepski model.

Edytowano przez Krisek 97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...