Skocz do zawartości

Uniwersalne i niedrogie słuchawki bluetooth


Recommended Posts

Cześć,

Czy polecacie jakieś słuchawki bluetooth ogólnego zastosowania dla przeciętnego człowieka w rozsądnych pieniądzach?

Słuchawki do użytku w domu, biurze, podróży.

Do różnych zastosowań: muzyka, tv, rozmowy (tel, teams), jakieś nie esportowe gry.

Sygnał z różnych źródeł: telefon, laptop, tv, Wiim amp (jeśli nie będzie problemów z podłączeniem).

Typ: wokółuszne (raczej zamknięte, z możliwością podpięcia po kablu) i dokanałowe (być może kupię oba rodzaje).

Ważne też żeby były wygodne, a akumulator nie padał co chwilę.

Nie jestem audiofilem więc nie potrzebuję nie wiadomo jak dobrego i drogiego sprzętu, źródła dźwięku też są raczej standardowe/przeciętne więc wypasione słuchawki i tak nie pokażą swoich możliwości.

Jeśli chodzi o budżet, to nie mam rozeznania, 300, 500, 700 czy 1000...przy słuchawkach dla przeciętnego "Kowalskiego" nie wiem jaka powinna być kwota żeby nie kupić elektrośmiecia, ale jednocześnie zbyt "profesjonalnego" sprzętu, którego potencjału i tak nie wykorzystam.

Przy video czytałem, że warto żeby był aptx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uniwersalnie grających słuchawek dokanałowych, tzn. bez faworyzacji któregoś z pasma polecę MEE Audio X20. Grają łagodnie, bez ostrości, dźwięk czysty, przez co nie męczą przy długim odsłuch. Ich konstrukcja sprawia, że mało odczuwa się ich obecność w uszach, nie zajmują całej małżowiny, ANC też na niezłym poziomie, o bardzo małym wpływie na jakość dźwięku, dynamikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...