Skocz do zawartości

Let r7


Damian Murawski

Recommended Posts

Witajcie, zaczynam zabawę z audio na bazie 25 letniego Technicsa. Kupiłem KEF R7 i gra to do Technicsa SU-V 620 na miedzianych przewodach. Co dalej aby wydobyć fajne brzmienie z głośników ? Myślę o nowym amplitunerze. Co radzicie? Nowe przewody również? Wiem, pytania laika ale zaczynam. Pokój dość spory ok 30 metrów po kwadracie ale daje radę. Każda rada mile widziana. Dzięki i bez szydery proszę 😉 Damian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 tys do KEFów R7 już się znajdą fajne sprzęty :) Na pewno posłuchałbym Primare I15 Prisma, Cambridge Evo 150, Audiolaba 9000A, jak wolisz bardziej naturalne brzmienie to może Moon 240i, w dobrej cenie mamy Marantza Model 40n :) Opcji trochę jest, w razie czego zapraszam na odsłuch :) Porównasz kilka wzmacniaczy i będziesz wiedział, w jakim kierunku iść ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie za wiele mi to mówi. Z tego co czytam Marantz n40 to fajna opcja ale się totalnie na tym nie znam. Słucham głównie ze Spotify z telewizora Sony połączony na czincze ze wzmacniaczem technics a od niego na miedzianych przewodach do kef r7. Jak mam sprawdzić wzmacnacz? Pożyczyć? I czy potrzebuje cały ampli czy może sam wzmacniacz wystarczy przy takim układzie ? Co sądzicie? Chodzi o jakość dźwięku i wydobycie całości z kolumn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Damian Murawski napisał:

Jak mam sprawdzić wzmacnacz? Pożyczyć?

Na start najlepiej posłuchać w salonie z Twoimi kolumnami (zapraszam do nas ;)), a potem wziąć do siebie i sprawdzić w swoich warunkach. 

 

16 godzin temu, Damian Murawski napisał:

I czy potrzebuje cały ampli czy może sam wzmacniacz wystarczy przy takim układzie ?

Wymieniłem zarówno czyste wzmacniacze, jak i takie z opcjami sieciowymi :) Do nich nie musisz podłączać TV, tylko po prostu uruchamiasz usługi sieciowe. Możesz też dokupić jakiś streamer, np. WiiM Pro i korzystać z niego w tym celu. Zagra to lepiej niż TV. Warto też przesiąść się na Tidala ze Spotify, zapewnia audio lepszej jakości :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...