Skocz do zawartości

Zestaw kina domowego - potrzebna pomoc w doborze


Recommended Posts

Witam, 

Chciałbym poprosić o pomoc w doborze audio do mojego salonu. 
Chciałbym zestaw który by był kompromisem między oglądaniem filmów a słuchaniem muzyki. Myślę ze stosunkowo to 60/40 na korzyść oglądania. Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektonika, hip hop i okazyjnie jazz. 
Raczej szukam sprzętu używanego i obecnie mam opcje na zakup Denona x2500h za 1200zł lub x2600h za 1500zł.
Czy taki amplituner nada się? czy może poszukać czegoś innego? Chciałbym żeby miał Dolby Atmos. 
Jakie używane kolumny i głośniki polecacie? Docelowo ma być to zestaw 5.1.2. Mam dwa kable wyprowadzone po suficie a układ jest taki jak na screenshocie. 
Znalazłem np opcje na kolumny 5.0 Monitor Audio 300, Monitor audio 150, monitor audio 50 za 2200zł. Co o nich myślicie? Do tego coś bym jeszcze dobrał.



E5E9A1E6-3994-4FD9-961B-FDD4E2DF3E0A_4_5005_c.jpeg.f9157d0b985070c6b5875d10eedf5819.jpeg

Z góry dzieki za pomoc!

Edytowano przez Łukasz Niewadzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz Niewadzi napisał:

Denona x2500h za 1200zł lub x2600h za 1500zł.

Na Amazonie masz nowe s970 za ok 2100 pln (odpowiednik x2800h z serii S, 5W mniej mocy oraz Audyssey zamiast XT32), sam oceń czy te oszczędności są tego warte. Do zestawu Monitor Audio będą ok. Koniecznie subwoofer później.

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz nowy model który jest praktycznie tym samym. Różnice opisywałem w innych watkach. Graja tak samo.

Zesatw Monitor audio serii Bronze pasuje pod Denona więc to dobra opcja.

Fajnie z nim grają także Acustic energy, Magnaty starszych serii Quantum albo nowych Signature albo QAcustic modele 3050 albo nowsze z dopiskiem "i"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...