Skocz do zawartości

Kupiłem trzy soundbary....


wysoczanin

Recommended Posts

Witam! Kupiłem trzy soundbary, ale jednak nie chce mi się ich testowac:P Wiem, że kiepski wybór, ale są one dla Mamy do salonu, a ona wymagań dużych nie ma. Który byście wybrali? Telewizor jest stary nie ma hdmi arc, więc tylko optyczny kabel wchodzi w grę.
Soundbar LG S60Q  - 590 zł
Creative Stage 2.1 V2 - 339 zł
YAMAHA SR-C30A - 499 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

A po parametrach nie ma co patrzeć? Ja wiem, że soundbar w ogóle nie ma sensu(tym bardziej do 1000 zł), ale Mamie do oglądania w zupełności wystarczy. Mogłem wziąć na zasadzie jakiej Butler piszę, ale zachciało mi się testować, a teraz się rozchorowałem i zdycham, więc nie potestuję, stąd pytanie.
Telewizor jest z 2009 i już głośniki pierdzą stąd taka sytuacja.
Humor me...gdybyście mieli za darmo wybrać sobie jeden z tych trzech? Który?

Edytowano przez wysoczanin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Rozpakowany jest obecnie lg bo przyszedł pierwszy, jak Wasze rady tak wyglądają to zostanie chyba z racji tego, że mi się nie chce testować i rozłożony i najwięcej RMS ma xddd

Chyba każdy z nich będzie lepiej grał niż pierdzące głośniki, co nie?:) LG gra lepiej i nie pierdzi;)

Edytowano przez wysoczanin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po parametrach nie ma co patrzec JAk widze czasem w sklepie że na takich znanych markach jest napisane Atmos 5.1.4 albo czasem nawet 11 kanałów i do tego obok 1000W chodź z tego już rezygnują coraz bardziej. Zdali sobie sprawę że to żart i wyglada śmiesznie.

No ale przechodzisz obok i o jakich parametrach my tu mamy mówić?

Wielkości mebranek? 2 czy 3 cm?

Tego nie podają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...