Skocz do zawartości

amplituner Denon avr-s770h - problem z menu


Recommended Posts

Witam. 

Przedwczoraj stalem sie posiadaczem tutulowego wzmacniacza. Podlaczylem to pod tv samsung s90c. Skonfigurowalem caly uklad glosnikow poprzez menu, ktore wyswietlilo mi sie na tv. Chcialbym jeszcze troche podlubac w tych ustawiniach i powiem szczerze, ze nie mam pojecia jak do tego wrocic. Klikam na pilocie "main" i pozniej "option" lub "setup "i nic sie niedzieje.
Walcze juz kikanascie minut i nic. Ktos pomoze ? help...  

 

Jak wciskam setup na pilocie to tylko zaczyna sie cos zmieniac na wyswietlaczu amplitunera.

Edytowano przez Lukasz Skiba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na tv 📺 port hdmi 1 lub 2. Tam powinno być do wglądu menu ampli wyświetlone na tv. Jeżeli o to ci chodzi. Nie wiem jak w Samsungu ale włącz jakiś odtwarzacz który masz podpięty do ampli(konsola, Apple TV itp….) przełącz się w menu tv na któreś z tych urządzeń i wtedy będziesz miał podgląd menu amplitunera. Dopiero wtedy na pilocie amplitunera wciśnij nazwy które wymieniłeś. 

Edytowano przez Łukasz P.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dostać się do menu amplitunera to zrób tak, przy podłączonym amplitunerze do poru HDMI ARC/eARC

Włącz TV , amplituner powinien ustawić zródło jako TV Audio.

Na pilocie od TV wciśnij "Domek" i wybierz jako źródło Denon

Powinno wyświetlić się menu amplitunera

I tu uwaga , bo jeśli miałeś  ostatnio np. wybrany tuner to ampli przełączy się na tuner. Wtedy na pilocie od amplitunera wciśnij TV Audio

Teraz widzę, że w zasadzie rozwinąłem wypowiedź Panklora 😁

Akurat posiadam w domu TV samsung i amplituner Denona🙂

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...