Skocz do zawartości

CD Yamaha s-1000


Jacus1964

Recommended Posts

Cześć. Wygląda jak większość systemowych klocków. Jeżeli masz wzmacniacz albo amplituner Yamahy to na pewno przypasuje. Oprócz zwykłych CD odtwarza też SACD. Co do grania to trzeba by go posłuchać na znanej ci płycie. No i kwestia za ile? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go. Kupiłem używkę.

Dobre granie, świetna budowa i jeszcze lepsza praca napędu szuflady :) 

Dużą zaletą w przypadku używek jest fakt dostępności za ok 500 zł nowych kompletnych napędów z laserem.

Ostatnio trafiłem jeszcze na nowy egzemplarz, z wysyłką z Niemiec za 1069 Euro.

 

Dziwne,  teraz widzę, że w innym wątku piszesz (wczoraj rano), że już go kupiłeś....

??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jacus1964 napisał:

CD Yamaha s -1000.Czy warto go mieć. I z jakiego powodu tak. Albo z jakiego powodu nie. Podoba mi się jego wygląd. Ale nie wygląd odtwarza CD. Dziękuję za pomoc. 

Zdecydowanie warto. Dobrze trzymają wartość, świetna praca napędu. Barwa dźwięku zadowoli nie jednego audiofila. Szukać wyłącznie w dobrym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, terracan1929 napisał:

Mam go. Kupiłem używkę.

Dobre granie, świetna budowa i jeszcze lepsza praca napędu szuflady :) 

Dużą zaletą w przypadku używek jest fakt dostępności za ok 500 zł nowych kompletnych napędów z laserem.

Ostatnio trafiłem jeszcze na nowy egzemplarz, z wysyłką z Niemiec za 1069 Euro.

 

Dziwne,  teraz widzę, że w innym wątku piszesz (wczoraj rano), że już go kupiłeś....

??

Tak mam ,ale kupiłem bez żadnej info o ludzi. Teraz porostu pytam , jakie ma wady i zalety. Napaliłem  się i kupiłem. ;) jeśli chodzi o jakość dźwięku,jest super 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy czyta wszystkie płyty, mój niegdysiejszy cd-s2100 bywał kapryśny. Nie czytał z definicji płyt CD z dołączonymi zdjęciami, teledyskami. Co niektórych zwykłych płyt cd w idealnym stanie też nie, poprostu wysuwał tackę, wyświetlał 

"Unknown disc" i już. Na szczęście czytał wszystkie hybrydowe wydania Sacd/CD, przejście pomiędzy warstwami CD a Sacd trwało około 1,5 do 2 sekund. No i był cichy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Czyta wszystko. Dziś kupiłem pierwszą hybrydę. Jest jest spora różnica,ale nie porażająca. I dziś dokupiłem wzmacniacz do kompletu. As1000 razem naprawdę dobrze to brzmi. W końcu znalazłem coś fajnego do mojego ucha. Do tego mam  tannoy tx6f . Jestem zadowolony. Cud miód;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...