Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 lub 2.1 do komputera. Pomoc w wyborze. Do 1000-1500zł


Hesodix

Recommended Posts

Siemanko, sprawa wygląda tak. Szukam głośników w konfiguracji 2.0 lub 2.1 (chociaż preferowałbym 2.0), nie jestem audiofilem ale brakuje mi nie wiem jak to nazwać... głębi? Tłustości/przesytu dźwięku? Głównie słucham Hip-Hopu, klasycznego industrialu, często death metal, a nawet techno typu Angerfist ale przede wszystkim hip-hop. Budżet jaki wyznaczyłem to maksymalnie 1500zł ale, piszę tego posta ponieważ nie chcę przepłacić za głośniki przy których moje ucho już różnicy nie wychwyci. Aktualnie przyglądam się tym modelom:
-Edifier R2850DB,
-Edifier R2750DB,
-Edifier S351DB
-Edifier S360DB,
-Edifier S1000DB,
-Edifier S2000MKIII.

Najbardziej skłonny jestem kupić R2850DB lub S2000MKIII jednak słuchając porównania R2850 wypada lepiej z basami które przy hip-hopie mają po części kluczowe znaczenie, w porównaniu do S2000 osobiście wydaje mi się ten bas bardziej płytki. Na plus dla S2000 z kolei wypada wokal który również jest tak samo ważny choć przy muzyce industrialnej praktycznie w ogóle. Nie mają dla mnie znaczenia bajery typu bluetooth itd. Jeśli chodzi o głośność to myślę, że maksymalnie 60-70% będę słuchał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć,

Dołóż, do 1999 i sprawdź obowiązkowo Elac Connex.

Dojrzała konstrukcja w oparciu o DNA Elaca, z mocnymi wzmacniaczami i fajną barwą dźwięku.

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-connex.html

 

 

1500zł to i tak już ponad to co chce wyłożyć, nie przekonują mnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli nie zależy Ci na głębokim, mięsistym basie to najlepszą opcją byłyby Edifier S2000 MKIII, które zagrają szeroko i dynamicznie. Osobiście uważam, że jest to najciekawszy model Edifiera o najlepszym stosunku jakości do ceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...