Skocz do zawartości

Budżetowy dobry bas, pierwsze wnioski i następne próby :-)


tomw

Recommended Posts

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Co byś nie próbował zrobić ja i tak go lubię. I jak będę budował kino na nowo to pewnie znowu w niego pojde x2 :)

Klipscha nie chce. Miałem. Od czasu gdy zrezygnowali z Trójkątnych modeli.

JAk polecisz inny to może rozważę. Magnat THX też wchodzi w gre.

Wiesz, ja absolutnie nie mam zadnego problemu jak ktos cos lubi 🙂 Problem mam ino jak ktos poleca cos obiektywnie dosc slabego, jako bardzo dobre 🙂 I nie mowie tu tylko o HT1205, ogolnie mam na mysli, bo na forach takich przypadkow jest wiele 🙂

Ale wracajac do RELa serii HT, mysle ze to co Ci mowil przedstawiciel, to mocno naciagana historia i nic wiecej 🙂 Jakos trzeba wytlumaczyc dla czego slabo schodza, a nie powiedza przeciez prawdy, ze maja slabe glosniki 🙂 Klipsche to sa budzetowe suby, i nawet po glosniku na tym filmiku widac ze ma klejone z paru magnesy, stalowy kosz, tanie zaciski, co pokazuje ze oszczedzaja tez 🙂 Ale glosniki maja bardzo duzy skok, mocny wzmak i dzieki temu schodza nisko i sa wydajne, a do tego i rozsadnie wycenione 🙂 W polaczeniu z bezglosnymi portami, nic wiecej nie trzeba, bo jak PanKlor wspomnial, tonalosc jest praktycznie w kinie bez znaczenia 🙂 W porownaniu z seria SPL czy ogolnie wczesniejszymi Klipschami, to sa zupelnie inne suby, nie ma zupelnie co porownywac 🙂 Mialem SPL150 u siebie i dlugo nie zagoscil, bo slychac bylo porty 🙂 Nowa seria to natomiast jest zupelnie inna bajka 🙂

Wiec jak pytasz o polecenie do KINA, to moim zdaniem kupowanie czegokolwiek innego do BUDZETOWEGO kina nie ma sensu 🙂 Nie wiem skad jestes, ale jak nie masz daleko do Wawy to przyjedz, jak Ci pokaze co dwa najmniejsze RP1000SW wyczyniaja w 20m2, to zrozumiesz moje zachwyty nad nimi 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2024 o 20:19, tomw napisał:

Ale wracajac do RELa serii HT, mysle ze to co Ci mowil przedstawiciel, to mocno naciagana historia i nic wiecej

wiem.

Mówie tylko jak ja to odbieram.

Nie bój nic nie nabieram się na materiały reklamowe :)

Jak kiedyś Klipsch wprowadzi nowe wersje modeli RT12, to wtedy chętnie do nich wrocę :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...