Skocz do zawartości

AVC / AVR / cinema / bluray - OKAZJE CENOWE , SALE , OUTLET w kraju lub zagranicą !!!


Recommended Posts

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Dziwne. Bo generlanie nowe jednak dają. Ale jeśli to Amazon to robisz zwrot. Ryzyko zerowe.

Oj, aż tak? To nie ma co.

Może oni chcą zmienić politykę sprzedaży i wyjść z dystrybutorów.

Zgadza się.

Tam nie ma doradztwa. Supportu. Kupujesz i masz.

Przy reklamacji dostajesz zwrot kasy. Niektórym to pasuje. Głównie tym którzy stawiają na  cenę.

Ja Was rozumiem akurat.

 

My tylko wspomnieliśmy o tych dwóch przypadkach. Klienci kupili i się rozczarowali. Nie twierdzę, że jest to nagminne ale trzeba być jak widać czujnym. 

Niektóre produkty są tak nisko skalkulowane, że nawet nie opłacałoby się tak sprzedawać...

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Niektóre produkty są tak nisko skalkulowane, że nawet nie opłacałoby się tak sprzedawać...

Albo produkty nisko skalkulowane z zyskiem opartym na ilości, albo mają większą siłę w negocjacjach cen niż wy. Obstawiam że jedno i drugie. Osobiście jeszcze nie udało mi się wtopić z zakupami w Amazon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Butler napisał:

Albo produkty nisko skalkulowane z zyskiem opartym na ilości, albo mają większą siłę w negocjacjach cen niż wy. Obstawiam że jedno i drugie. Osobiście jeszcze nie udało mi się wtopić z zakupami w Amazon.

Nie wykluczam, świetnych warunków dla Amazon. Zwróćmy uwagę jakie ilości...tam idą wszystkiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...