Skocz do zawartości

Wymiana subwoofera na coś lepszego do kina.


modelarz01

Recommended Posts

11 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Czyli nie kompletnie wykonałes kalibracje :)

Poczytaj o Dirac bo to nieco bardziej skomplikowany system niż YPAO.

Nie idziesz NEXT cały czas.

 

Możliwe.

Tylko sprzedawcę pytałem czy mają instrukcje w języku PL to nie otrzymałem odpowiedzi. I zastanawiam się czy taka instrukcja istnieje PL do Onkyo rz50

Ogólnie to w kartonie nie było instrukcji nawet w języku ang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, modelarz01 napisał:

Tylko sprzedawcę pytałem czy mają instrukcje w języku PL to nie otrzymałem odpowiedzi.

Skoro nie mają instrukcji PL to sprzęt nie pochodzi z polskiej dystrybucji .

Angielską możesz pobrać z https://onkyo.com/emea/home-cinema/av-receivers/tx-rz50

Edytowano przez jozek23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jozek23 napisał:

Skoro nie mają instrukcji PL to sprzęt nie pochodzi z polskiej dystrybucji .

Angielską możesz pobrać z https://onkyo.com/emea/home-cinema/av-receivers/tx-rz50

Na stronie sklepu o mnie" Każdy sprzęt oferowany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnych, polskich dystrybucji oraz objęty jest pełną polską gwarancją!  "

Paragon był wewnątrz. Więc nie wnikam :)

1 godzinę temu, PanKlor napisał:

Dirac dziala praktycznie tak samo na kazdym amplitunerze KD. Jest oficjalna dokumentacja na stronie Diraca, jest masa filmów na YT.

Dzięki. Poszukam w wolnej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą pamiętam jak kiedyś się kupowało telefon komórkowy to w zestawie była obszerna instrukcja obsługi. Urządzonka były przy tym dużo bardziej prymitywne niż obecne smartfony. A teraz? Jedyne papiery to jakieś dyrektywy UE o utylizacji i posiadanych certyfikatach, czasem lista autoryzowanych punktów serwisowych. Niby soft prowadzi krok po kroku, ale finalnie ktoś nie mający wcześniej do czynienia z takimi sprzętami może czuć się totalnie zagubiony.

Dirac jest w amplitunerach niezależnym softem, odpowiedzi co do jego obsługi trzeba szukać nie u producenta amplitunerów tylko w https://www.dirac.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, modelarz01 napisał:

Możliwe.

Tylko sprzedawcę pytałem czy mają instrukcje w języku PL to nie otrzymałem odpowiedzi. I zastanawiam się czy taka instrukcja istnieje PL do Onkyo rz50

Ogólnie to w kartonie nie było instrukcji nawet w języku ang.

Jeśli kupiłeś go w Polsce to jest to niezgodne z prawem. I mają Ci takową instrukcję dostarczyć.

Z tym że nie wiem czy tam jest akurat wszystko o Dirac.

W tej kwestii najlepiej obejrzeć Youtube.

9 godzin temu, modelarz01 napisał:

Na stronie sklepu o mnie" Każdy sprzęt oferowany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnych, polskich dystrybucji oraz objęty jest pełną polską gwarancją!  "

No to mają obowiązek Ci dostarczyć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...