Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Nie jestem audiofilem i nie planuję nim być. Jednak chciałbym uzyskać lepszą jakość dźwięku z mojego komputera, zarówno z głośników jak i ze słuchawek.

Poczytałem podstawowe poradniki i z tego co wywnioskowałem, to 3 głównymi krokami, które pomogą mi to uzyskać są: 1) lepsze głośniki/słuchawki 2) plik audio 3) DAC/AMP.

Finansowo nie jestem w stanie kupić wszystkiego na raz i muszę skupić się na początku na jednej z tych rzeczy. Moje obecne głośniki to Logitech Z333, a słuchawki to Somic V2. Moja płyta główna to MSI B360M PRO-VD, w której jest zintegrowana karta dźwiękowa. Co do plików audio... Nie jestem w stanie kupować muzyki. Słucham głównie ze Spotify (Premium). Jeśli kupno piosenek to główna droga do poprawy jakości audio, to nie jestem w stanie tego zrobić.

Którą rzecz mógłbym najpierw kupić, żeby znacząco zwiększyć jakość dźwięku?

Jeśli jest to kupno nowych słuchawek, to jaka jest najniższa cena, od której zaczynają się dobrej jakości słuchawki? Dobrej dla amatora muzyki.

Edytowano przez Kacper Zięba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...