Skocz do zawartości

Elac Debiut Referencje B6 DBR62


Elf

Recommended Posts

Same kolumny bardzo fajne, sam wzmacniacz też. Razem ich nie słyszałem, ale będzie jak zwykle sporo zależało od pomieszczenia. I jakie granie lubisz. Gdzie miałoby to grać ? Czy obecnie masz już jakiś sprzęt albo słyszałeś taki jak Ci się podobał ? Ja obecnie go słucham że starszymi Elac UB52 i to całkiem fajne połączenie ale ja lubię te kolumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc co jest na rynku ( zakładając nawet wzmacniacz + streamer jak Wiim Pro plus ) to z nowych rzeczy i tak wybrałbym Wiim Amp, ale może ktoś będzie miał inny pomysł. Może dałoby się złożyć Yamaha A-S501 + Wiim mini za mniej więcej tyle. W każdym razie ja bym zaczął od Wiim Amp.

 

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) W swojej cenie to fajne kolumny. Ze wzmacniaczy możesz do nich rozważać właśnie WiiM Ampa, szukając gęstszego grania dobrze sprawdzi się Rega Brio z oddzielnym streamerem, lekkiego ocieplenia to Audiolab 6000A, a jeśli szukasz naturalnego wzmacniacza to warto posłuchać Cambridge AXA35. Zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, a także do obejrzenia filmu :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolumny i fajny wzmacniacz do nich.

Model 338 gra moim zdaniem nieco słabiej od Wiim AMP. ale musisz być przygotowany że te wzmacniacze cyfrowe właśnie tak grają. One będa miały bas, nawet moga mieć go sporo ale on nie będzie miekki, nie schodził nisko wiec jego odczucie jest właśnie takie.

Miałeś kiedyś jakiś sprzet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...