Skocz do zawartości

Głośniki bliskiego pola do Wiim AMP (biurko do pracy)


kermiter

Recommended Posts

cześć,

Szukam czegoś do komputera aby grało przyzwoicie z Wiim'em. Teraz mam stare głośniki sony z jakiegoś zestawu stereo :) 

Fajnie aby grało dosyć ciepło, basu nie musi być dużo, mogę dokupić ewentualnie suba w przyszłości.

W salonie mam Marantza 7000 z Focalami Aria 906, wiem, że takiego dzięku nie uzyskam, ale chcę aby po prostu się przyjemnie pracowało.

Budżetowo powiedzmy do 1500, Wstępnie myślałem nad q acoustics 3010i lub Dali Spektor 1.

Co myślicie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Piotr za odpowiedź, KEFy super ale grubo poza budżetem :)

Tannoye faktycznie fajne, słuchałem ich kiedyś u kolegi z Marantzem, godne rozważenia.

QAcustic 3020 cenowo ciut więcej od powyższych, ale bez dramatu. 

Z tych powyższych które byś bardziej polecił? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam Indiana Line Tesi 241. Są to ciepło grające kolmny, góra nie męczy. W media expert masz parę w orzeszku za 768zł. Nic tylko zamawiać, w razie co masz 14 dni na zwrot.

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/kolumny-audio/kolumna-indiana-line-tesi-241-walnut?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwv7O0BhDwARIsAC0sjWPyjXBNnVvqDnmd8Y-Orsqj7FbcHTLOmeREhiFjw0nA7PhVJ3BBRWIaAqIREALw_wcB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...