Skocz do zawartości

Wow. Yamaha RN800. Gapless.


Misio38

Recommended Posts

WW końcu firmie Yamaha udało się dokonać epokowego kroku milowego, który inni, nawet drobni garażowi producenci wykonali dawno temu. A mianowicie dzisiaj u mnie przy muzyce granej z dysku sieciowego stwierdziłem ze zdziwieniem brak przerw między utworami. Brawo Yamaha. W końcu podjęliście ten ciężki wysiłek by to zrobić. To może uda się jeszcze zrobić przewijanie utworów???

Ciekawostka. Ale tylko z pilota. Przy wybieraniu z Music Cast gapless brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misio38 napisał:

W końcu podjęliście ten ciężki wysiłek by to zrobić. To może uda się jeszcze zrobić przewijanie utworów???

Chłopie , ciesz się , że to za tygodniówkę Niemca w ogóle wydaje dźwięk ! :) 

A tobie się zachciewa , przewijania ..... :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Co mnie obchodzi jakaś tygodniówka?

Swoją drogą niewielu z nich ma taką tygodniówka.

Zresztą po co wchodzisz w temat który cię nie obchodzi. Jest to informacja dla innych użytkowników Yamahy. Tej i pokrewnych.

Edytowano przez Misio38
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Misio38 napisał:

WW końcu firmie Yamaha udało się dokonać epokowego kroku milowego, który inni, nawet drobni garażowi producenci wykonali dawno temu. A mianowicie dzisiaj u mnie przy muzyce granej z dysku sieciowego stwierdziłem ze zdziwieniem brak przerw między utworami. Brawo Yamaha. W końcu podjęliście ten ciężki wysiłek by to zrobić. To może uda się jeszcze zrobić przewijanie utworów???

Ciekawostka. Ale tylko z pilota. Przy wybieraniu z Music Cast gapless brak.

Garażowi producenci nie mają zazwyczaj żadnej aplikacji lub też jest na poziomie 6 klasy podstawowej. Ponadto, większość garażowych producentów nie jest w stanie przetrwać na rynku próby czasu "i znika" 

Błędy zdążają się najlepszym ale jakość i obsługa Music Cast jest na najwyższym poziomie w świecie audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...