Skocz do zawartości

6 000 zł - monitory - pomóżcie proszę.


tomasz1w

Recommended Posts

27 minut temu, S!N! napisał:

@Piotr Sonido Ale co to ma do tego jakiej elektroniki wymagają jak grają szajs, bas to dramat, a raczej jego brak no chyba, że ktoś lubi  pudełkowe uderzenia, sypią górą, wokal tak samo przeszkadza jak ktoś jest już zardzewiały i ma problemy ze słuchem to może mu taka męczarnia nie przeszkadza, unitra przy nich to arcydzieło, tych gniotów monitorowych od monitor audio słuchałem z denonem 2500ne, atollem in200 oraz nowa unitrą 805, większych słuchałem z innymi i było jescze gorzej, jak przełączyliśmy na nie to każdy się skrzywił łącznie ze sprzedawcą.

Bardzo wiele. Bo Jaspery wymagają jasniejszej i dokladniejszej elektorniki. Jesli do takiej podłączy się Silvery do grają zbyt dokladnie. Co sam zauwazyles.

Z kolei dobrze grające Silvery z ciepla elekotrnika powodują mulace brzmienie z Jasperamim.

Poza tym porownujesz kolumny 2 krotnie  droższe.

Skoro uważasz ze to gnioty no to Twoje zdanie. wiele osób je wybiera swiadomie ze wzgledu na dzwiek wlasnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr SonidoNapisałem, iż słuchałem z różnymi wzmakami i z każdym grało to tragicznie, nic im nie pomoże, cała rodzina silverów to imo szajs ze wskazaniem na 500 bas dramat, jak ktoś chce wciskać kit, że tam jest dobre uderzenie detaliczne i jakościowe to bez komentarza - już jest gdzieś tu temat jak użytkownik kupił bodajże w ciemno to miał ochotę je wyrzucić przez okno i wcale mu się nie dziwię, najgorsze paki jakie słyszałem.

@ChmarskiPo przepięciu na niego dźwięk był jakiś taki beznamiętny, wyrównany, totalnie nie wciągał i nie przykuwał uwagi, napisałbym, że chyba techniczny, bas twardawy, niezbyt duży czasami nawet potrafiło zajechać metalicznością, raczej takie chłodne granie i analityczne, małe monitorki grały świetnie, zaś 805 nie, nie wiem czy wzmak był wygrzany bo monitory były i miały fajną prezencję wokali, niemęczące wysokie i jakościowy basik, nie jestem jakimś pro, żeby to jakoś dobrze opisać, ale tańsze produkcje po prostu grały od niego przyjemniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChmarskiDaj znaka czy miałeś podobne odczucia, jak za te pieniądze to spodziewałem się czegoś znacznie lepszego, choć wygląd ma piękny chyba topka wśród wzmaków, konstruktorzy od paskudny Caspiana powinni brać przykład, gdzieś trafiłem na info, że jemu trzeba dać chwilę na rozgrzewkę, może tutaj był szkopuł, choć wątpię, aby prezencja się jakoś diametralnie wtedy zmieniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, S!N! napisał:

gdzieś trafiłem na info, że jemu trzeba dać chwilę na rozgrzewkę, może tutaj był szkopuł, choć wątpię, aby prezencja się jakoś diametralnie wtedy zmieniła.

Mam to przećwiczone na dwóch Quadralach Aurum A8 i A9. Potrzebują czasu by się wygrzać. Pierwotnie dramat, ale po kilkudziesięciu godzinach grania już zupełnie odmienne odczucia.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2024 o 13:41, S!N! napisał:

@Piotr SonidoNapisałem, iż słuchałem z różnymi wzmakami i z każdym grało to tragicznie, nic im nie pomoże, cała rodzina silverów to imo szajs ze wskazaniem na 500 bas dramat, jak ktoś chce wciskać kit, że tam jest dobre uderzenie detaliczne i jakościowe to bez komentarza - już jest gdzieś tu temat jak użytkownik kupił bodajże w ciemno to miał ochotę je wyrzucić przez okno i wcale mu się nie dziwię, najgorsze paki jakie słyszałem.

No dziwny masz odbiór ale ok.

Rozumiem. Twoje zdanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, S!N! napisał:

@Piotr SonidoDziwny bo dla mnie to co Ci się podoba to gniot?

Nie rozumiem tego zdania.

Słuchałem tych kolumn wiele razy i mam odmienne zdanie jak zresztą wiele osób. Ale możesz przecież uważać inaczej. Wazne zebyś wybrał te które sie Tobie podobają. Przecież o to w tym  chodzi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...