Skocz do zawartości

Denon RCD-N10 coś podobnego


MarioBJJ

Recommended Posts

Czy warto to zależy od Ciebie :) Prędzej szukałbym używanego NADa/Marantza - często sprzedawane są w zestawach z CD, a mogą mieć większy zapas mocy od Denona, który mimo wszystko jest miniwieżą. Raptory to rozsądny wybór, chociaż lepiej szukać modelu 7. Opowiadamy o nich tu: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

To taki zestaw do sypialni a nie do salonu 30m.

Cena jest w miarę sensowna.

Wolał bym jednak wybrac Wiim Amp albo Arcam Solo Uno kolejno 1600 zł i 999 zł i do tego używane Klipsch F2 albo Mission M34i.

To kilka klas lepsze brzmienie.

 

Piotrze no ale Wiim Amp to też nie do 30m2, przez swoje ograniczenia.

Ja bym na miejscu autora zwiększył koniecznie budżet by kupić marantza pm7000n za te 3054zł, lub ciut taniej prosto z ich niemieckiego salonu i do tego jakieś używane kolumny w okolicy 1200-1500zł i będzie miał dwie klasy lepsze granie.No chyba , że koniecznie potrzebuje cd, to trzeba wtedy inaczej kombinować.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioBJJ napisał:

A co myślicie o Ultima 40 Active? Rzeczywiście dają radę bez wzmacniacza? Im więcej szukam tym bardziej nie mam pojęcia czego chce

też przez to przechodzę :D na swoich błędach powiem ci tak ODSŁUCHY ODSŁUCHY I JESZCZE RAZ ODSŁUCHY. za 3k masz marantza, wiim ma swoje ograniczenia, swojego szybko oddałem i aktualnie czekam na marantza i jadę dalej szukać kolumn które spełnią moje oczekiwania. Szybko dojdziesz do wniosku, że lepiej wydać więcej na coś co cie usatysfakcjonuje niż wydać 3k i być nie zadowolonym z efektu końcowego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2024 o 13:07, Tomasz Kluczynski napisał:

Piotrze no ale Wiim Amp to też nie do 30m2, przez swoje ograniczenia.

Z dwojga złego i tak wolałem iśc ta drogą.

Zgadzam sięże lepiej jest dołożyc do PM7000n, jesli tylko jest taka mozliwość.

Dnia 5.08.2024 o 09:05, MarioBJJ napisał:

A co myślicie o Ultima 40 Active? Rzeczywiście dają radę bez wzmacniacza? Im więcej szukam tym bardziej nie mam pojęcia czego chce

Nie warto.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...