Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Diora Polaris 200


Ego

Recommended Posts

2 godziny temu, Artur Charicki napisał:

Na czym aktualnie grasz i dlaczego chcesz zmienić wzmacniacz? Czy masz kolumny a nie masz w ogóle wzmacniacza? Rs202d to budżetowy amplituner który po prostu gra. Lepiej kupić uzywany przyzwoity wzmacniacz. 


Nie mam żadnego wzmacniacza. A jeśli używany do może masz jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedyś Dora Polaris 300. Kolumny zagrały dobrze DOPIERO po zmianie zwrotnicy. Wcześniej było mocno basowo, dudniąco i ogólnie niezbyt przyjemnie. Kolumny optycznie nawet dość ładne. Wzmacniacze różne. Od amplitunera Pioneer vxs826 po Tandberg TR2066,  Alpha XR 607, Pioneer , Sony itd,itd,itd. Bas poteżny, ale dudniący. Głośniki niskotonowe Tesli ładne , ale niekoniecznie optymalnie brzmiące. Ogólnie kolumny do KD. Do stereo poniżej średniej

.

20180928_193503 (1).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry wybor to sie dowiesz jak go posluchasz z tymi kolumnami 🙂 Jak byś chciał to mam Arcama SA10 do sprzedania w dobrej cenie. Jest w dziale giełda sprzęt kilku miesięczny jak nowy. Ale znowu nikt Ci nie powie czy to połączenie będzie Ci się podobać. Faktem jest że te piece są już o klasę wyzej niż pierwotnie wybrana przez Ciebie rs202d i będą dobrą baza w przyszłości do wymiany kolumn. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artur Charicki napisał:

Czy to dobry wybor to sie dowiesz jak go posluchasz z tymi kolumnami 🙂 Jak byś chciał to mam Arcama SA10 do sprzedania w dobrej cenie. Jest w dziale giełda sprzęt kilku miesięczny jak nowy. Ale znowu nikt Ci nie powie czy to połączenie będzie Ci się podobać. Faktem jest że te piece są już o klasę wyzej niż pierwotnie wybrana przez Ciebie rs202d i będą dobrą baza w przyszłości do wymiany kolumn. 

Dziękuję za propozycję ale jednak postawię na Yamaha bo znalazłem w naprawdę przyzwoitej cenie. 

Dziękuję wszystkim za pomoc i że podzieliliście się ze mną waszą wiedzą i doświadczeniami. Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ego napisał:

Dziękuję za propozycję ale jednak postawię na Yamaha bo znalazłem w naprawdę przyzwoitej cenie. 

Dziękuję wszystkim za pomoc i że podzieliliście się ze mną waszą wiedzą i doświadczeniami. Pozdrawiam wszystkich.

Zrób koniecznie aktualizacje, jak tylko Yamaha zaproponuje. Niedawno ukaz się nowy firmaware do tego :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...