Skocz do zawartości

Test Chińszczyzny czyli Wiim ultra oraz Fosi V3 mono z Dynaudio x34


Szymek3392

Recommended Posts

1 godzinę temu, Szymek3392 napisał:

U mnie bezproblemowo działało USB out z Wiim Ultra do Topping d70s. Zarówno jak sam streamer jak i z regulacją głośności w Ultra. Nawet lepiej grało z regulacją głośności z Ultra plus d70s jako dac.

Nie mówiłem, że nie działa. Napisałem jedynie, że jak korzystasz z usb out do zewnętrznego DACa, to nie działa sub out. Także jak masz subwoofer, to nie skorzystasz wtedy z niego. Jako, że ja mam RELa, to czekam właśnie na ten firmware update. Możliwe, że się nie doczekam. Chociaż gdzieś tam między wierszami support napisał, że tego "jeszcze" nie ma, więc najpewniej kiedyś będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, renoxd napisał:

Napisałem jedynie, że jak korzystasz z usb out do zewnętrznego DACa, to nie działa sub out. Także jak masz subwoofer, to nie skorzystasz wtedy z niego. Jako, że ja mam RELa, to czekam właśnie na ten firmware update. Możliwe, że się nie doczekam. Chociaż gdzieś tam między wierszami support napisał, że tego "jeszcze" nie ma, więc najpewniej kiedyś będzie.

Skoro z założenia wychodzimy po USB do zewnętrznego DAC to jak to ma obsługiwać SUB OUT, który nie jest wyjściem cyfrowym? Oznaczałoby to, że trzeba by było przerobić sygnał z cyfrowego na analogowy by udostępnić na SUB OUT i znowu go przerobić na cyfrowy, by resztę wypuścić do zewnętrznego DACa. Bez sensu.

Obawiam się, że tej funkcjonalności nie doczekasz się w żadnym upgrade.  

Edytowano przez Chmarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RLC2 napisał:

T Z6 taki masz? 

IMG_1723310278558322962878.png.44b4a4a270e38f0dda33ff1add2e15a0.png

Jak najbardziej moze robic. Nie masz sie co obawiac co do jakosci dzwieku. Bedzie wrecz znakomita. Swietna. Co innego brzmienie. Z tego co pamietam ten RME ma jakis EQ. Pamietaj, ze te monobloki to liniowe granie.

1 minutę temu, Chmarski napisał:

Skoro z założenia wychodzimy po USB do zewnętrznego DAC to jak to ma obsługiwać SUB OUT, który nie jest wyjściem cyfrowym? Oznaczałoby to, że trzeba by było przerobić sygnał z cyfrowego na analogowy by udostępnić na SUB OUT i znowu go przerobić na cyfrowy, by resztę wypuścić do zewnętrznego DACa. Bez sensu.

Obawiam się, że tej funkcjonalności nie doczekasz się w żadnym upgrade.  

Jak wychodzisz optycznym do zew. DACa, to sub out działa. Także już to ogarnęli, tylko jeszcze nie dla wszystkich wyjść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, renoxd napisał:

Jak najbardziej moze robic. Nie masz sie co obawiac co do jakosci dzwieku. Bedzie wrecz znakomita. Swietna. Co innego brzmienie. Z tego co pamietam ten RME ma jakis EQ. Pamietaj, ze te monobloki to liniowe granie.

RME ma kupe rzeczy.EQ mozna osobno ustawiac dla kazdego kanału a nawet dla roznych wejsc.Tak naprawde mam go juz dlugo ale i tak wszystkiego w nim dotad nie poznalem do konca.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja PRO jest drozsza i napewno dziala jako przedwzmacniscz.Ja mam wersje FS czyli mozna powiedziec podstawową.I nie jestem pewny czy moze tak pracowac.Ma regulacje głosnosci ale nie posiada wejsc analogowych tylko cyfrowe.Wyjscia sa analogowe rca i zbalansowane.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chmarski napisał:

Jakby to szło do DAC który ma np. DIRACa to już słabo z korekcją tego subwoofera będzie.

Jak idziesz do DAC, który ma DIRACa, którego chcesz używać, no to wtedy nie podpinasz SUBa pod sub out do Wiima, tylko szukasz jego wpięcia gdzies indziej - > dalej. Tutaj już chyba nic się nie wymyśli. Moim zdaniem, jeżeli ktoś przebudowuje sprzęt, albo buduje go od nowa.. to bez sensu posiadać Wiima Ultra + zew DACa z DIRAC. Jak masz juz DACa z DIRAC, to nie bierzesz Wiima Ultra

Edytowano przez renoxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...